• Неодамнешно
Силиконски Ѕид Светилка Цртан Филм Модерна СПАЛНА СОБА ПРЕДВОДЕНА Кревет СВЕТИЛКА USB Креативна Дневна Соба Мачка Канџи Атмосфера Светилка

Силиконски Ѕид Светилка Цртан Филм Модерна СПАЛНА СОБА ПРЕДВОДЕНА Кревет СВЕТИЛКА USB Креативна Дневна Соба Мачка Канџи Атмосфера

Buyers rating:
DEN 399.84

Количина на стоки

Карактеристики : Мек и издржливовој производ е изработен од силикон, кој нема да биде скршен или деформиран и е издржлив и мек, што ви носи удобно чувство.Заштита на очите мека светлинавртете го прекинувачот, светлината е удобна топла жолта боја, која ве придружува во текот на ноќта без да ги повредите очите.Прилагодување на светлината со три брзини прилагодете ја осветленоста на светлината со тапкање по светилката, има вкупно три брзини за прилагодување, можете слободно да ја изберете најсоодветната осветленост.Вграден магнетовој производ има магнет внатре, со што може да се постави рамно или да се закачи на ѕидот. Треба само да го залепите прикачениот магнет(вклучен) на ѕидот, а потоа може да се закачи.Индикатор за полнењеовој производ користи USB кабел(вклучен) за полнење. Кога започнува полнењето, црвеното индикаторско светло е вклучено, а кога е целосно наполнето, зеленото индикаторско светло е вклучено.Спецификации : Тип : ЛЕД Светилка материјал : ABS+ Силиконеквантност : 1 pc Item Боја : Бела+ Розова Светлина Извор : LEDD Светла Боја : Топло жолто светло вградена Батерија : 800mahbattery Модел : Литиум полимер батеријаприлагодлива Осветленост : Да (3 брзина)Начин На Прилагодување На Осветленоста : Патпоќ : 0.45 WInput Напон : 5 VSize : 14.3*4.1*13.5 цм/5.62*1.61*5.31 нето тежина : 230g/8.11 oz Packages : 1*LED светилка1*USB кабел1*магнет1*кутија За пакување вклучете го прекинувачот, светлината е удобна топла жолта боја, која ве придружува во текот на ноќта без да ги повредите очите. Прилагодете ја осветленоста на светлината со тапкање по светилката, има вкупно три брзини за прилагодување, можете слободно да ја изберете најсоодветната осветленост. Мека и издржлива. Индикатор за полнење. Овој производ користи USB кабел(вклучен) за полнење. Кога започнува полнењето, црвеното индикаторско светло е вклучено, а кога е целосно наполнето, зеленото индикаторско светло е вклучено.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија

Сликите на пангеа претставуваат зачудувачко Златно Украсено Дрво 24х18 Врамено со Уметничко Дело Со Двој

DEN 1.00
Микилон Женски Велигденско Печатење Без Ракави Обичен Кружен Врат Лабав Елек Машки И Женски Врвен Елек Со Кружен Врат Плус Големина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Микилон Женски Велигденско Печатење Без Ракави Обичен Кружен Врат Лабав Елек Машки И Женски Врвен Елек Со Кружен Врат Плус Големина

80 " Вратот : 37см / 14 Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне женски врвови обичн�

DEN 316.64
Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли

Многу кул за носење Ако сте сигурни во големината, испратете порака до Одлично За Забава, Секојдневен, С�

DEN 2.67
16CT ln Rosegold Stripe
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

16CT ln Rosegold Stripe

16КТ ручек со салфетка розово розово лента 16 фолија од розово злато лента за хартија за време на салфетки

DEN 0.33
Ефстеб Есенски Фустани За Жени Мода Еднобоен Фустан Со Долги Ракави Тенок Фустан Со Плисиран Фустан Со Плисиран Фустан Со Неправилно
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ефстеб Есенски Фустани За Жени Мода Еднобоен Фустан Со Долги Ракави Тенок Фустан Со Плисиран Фустан Со Плисиран Фустан Со Неправилно

Нашиот стилски И удобен Есенски / Зимски Секојдневен Фустан За Забави! Овој елегантен и фитинг фустан е �

DEN 3.33
Пушти Ме ВО ПОСТЕР
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Пушти Ме ВО ПОСТЕР

Ова е сосема нов едностран репродукција печатење На Дозволете ми во постер Големината на хартијата е пр

DEN 159.84