• Неодамнешно
Лисенреин 0-3Д Дете Бебе Девојче Момче Дуксер Маици Цртан Филм Животинско Писмо Печатење Обични Врвови Со Пуловер Со Долги Ракави

Лисенреин 0-3Д Дете Бебе Девојче Момче Дуксер Маици Цртан Филм Животинско Писмо Печатење Обични Врвови Со Пуловер Со Долги Ракави

Buyers rating:
DEN 1.33

Количина на стоки

Дете Дуксер Момчиња Девојчиња Теле Писмо Печатење Круг Вратот Долг Ракав Повик Пуловер Врвови. Спецификација. Материјал : Мешавина Од Памук. Пол : Момчиња, Девојчиња. Боја : Темно Портокалова. Шема : Теле Писмо Печатење. Стил : Секојдневен. Големина : 0-6 Месеци/6-12 Месеци/12-18 Месеци/18-24 Месеци/2-3 Години. Големина Шема. Големина(см)tttttt. 70t Length : t32t Bust : t52Препорачана Возраст : t0-6 Месеци. 80должина : t34t Bust : t54Препорачана Возраст : t6-12 Месеци. 90должина : t36t Bust : t56Препорачана Возраст : t12-18 Месеци. 100tlengh : t38t Bust : t58Препорачана Возраст : t18 - 24 Месеци. 110должина : t41t Bust : t61Препорачана Возраст : t 2-3 Години. Големина (инч)tttttt. 70t Length : t12, 60 t Bust : t20, 47 Препорачана Возраст : t0-6 Месеци. 80должина : т13, 39 тбуст : т21, 26 Препорачана Возраст : т6-12 Месеци. 90t Length : t14. 17 t Bust : t22. 05 Препорачана Возраст : t12-18 Месеци. 100должина : т14, 96 тбуст : т22, 83 Препорачана Возраст : т18-24 Месеци. 110tlengh : t16. 14 t Bust : t24. 02 Препорачана Возраст : t 2-3 Години. Забелешка. Боја : бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Мирис : Сите наши предмети се сосема нови, па нормално е дека ќе има хемиски мирис, само опуштете се, ставете го надвор неколку часа или само ставете го во вода половина час, мирисот ќе исчезне. Пакетот Вклучува. 1 * Дизајн На Дуксер : дуксерот има тркалезен врат, долги ракави, печатено теле и букви, лабаво вклопување, а стилот на пуловер е лесен за носење. Стил : Дуксер Во Секојдневен стил, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти со овој дуксер со долги ракави. Натпревар : дуксерот со пуловер со екипаж-врат е лесен за одење со други предмети (тенки панталони, фармерки, спортски панталони итн.). Големина : Понудете 0-6 месеци/6-12 месеци/12-18 месеци/18-24 месеци/2-3 години, ве молиме проверете ги информациите за големината подолу опис. Прилики : овие дуксери со пуловер се идеални за секојдневно носење, идеални за излегување, играње, фестивалски забави, одмор итн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Извадете ги чизмите во западен стил
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Извадете ги чизмите во западен стил

Западните чизми на Scoop се нанесени со разиграност и скоро привлечност слична на костумите Она што на ови

DEN 0.33