• Неодамнешно
Жените Бохо Ракави Ками Широки Елек Врвот Плажа Одмор Ремен Резервоарот Блузи Дами Без Ракави Лето Каузална Ками Блуза Маица Елеци Вратоврска Боја Резервоарот Тун

Жените Бохо Ракави Ками Широки Елек Врвот Плажа Одмор Ремен Резервоарот Блузи Дами Без Ракави Лето Каузална Ками Блуза Маица

Buyers rating:
DEN 1.00

Количина на стоки

Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Бохо Блузи Без Ракави Блуза, Женски Градиент Резервоар За Печатење Елек Блуза Кошула, Летна Секојдневна Маица ,Цврст Резервоар. Тип : Секојдневен,Плажа,Лабава,Без Ракави,Одмор,. Тип На Шема : Ремен,Надвор Од Рамото,Без Ракави ,Градиент Печатење. Стил На Ракав : Без Ракави. Боја : Виолетова, Зелена, Вино Црвена, Светло Зелена,. Големина : S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5 XL. Сезона : Пролет,Лето,Aut, Fall. Материјал : ПОЛИЕСТЕР . Прилики : Секојдневно,Патување,Одмор,Забава,Одмор На Плажа ,Спортско Трчање,Улично Носење. . Карактеристики : . 1.Уникатен Дизајн со Дизајн со Пруги и ,Градиент Печатење,Покажете го Вашиот Секси и Шарм. 2.Рафиниран Квалитет-лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. 3.Секси Блуза лесно се носат со фармерки, шорцеви и хеланки, носат како секојдневен блузи, работна облека кошула сиут за забава, дома, канцеларија, пикник, одмор, итн. . Забелешки : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. 2. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите. 3. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. . Вклучен Пакет : . 1 х Врвови без Ракави. . Уникатен Дизајн со Дизајн со Пруги и ,Градиент Печатење,Покажете го Вашиот Секси и Шарм. Рафиниран Квалитет-лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Секси Блуза лесно се носат со фармерки, шорцеви и хеланки, носат како секојдневен блузи, работна облека кошула сиут за забава, дома, канцеларија, пикник, одмор, итн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Оливен Попуст Миди Туника Блуза Кошули За Жени Екипажот Вратот Свети Патрик Ден Графички Модни Дами Лето Блузи Краток Ракав
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Оливен Попуст Миди Туника Блуза Кошули За Жени Екипажот Вратот Свети Патрик Ден Графички Модни Дами Лето Блузи Краток Ракав

08" Ракав : 20cm / 7 Ткаенината е удобна и дише, што ја прави кул за носење во лето Вашата крајна сатисфакција �

DEN 255.84
Ефстеб Есенски Фустани За Жени Мода Еднобоен Фустан Со Долги Ракави Тенок Фустан Со Плисиран Фустан Со Плисиран Фустан Со Неправилно
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ефстеб Есенски Фустани За Жени Мода Еднобоен Фустан Со Долги Ракави Тенок Фустан Со Плисиран Фустан Со Плисиран Фустан Со Неправилно

Нашиот стилски И удобен Есенски / Зимски Секојдневен Фустан За Забави! Овој елегантен и фитинг фустан е �

DEN 3.33