• Неодамнешно
Улична Добивка Првенство Пресметка Акција Бројки

Улична Добивка Првенство Пресметка Акција Бројки

Buyers rating:
DEN 1.33

Количина на стоки

Рекреирајте ги ривалствата На Шампионот против Челинџер со Пресметката На ШАМПИОНАТОТ ВО WWE 2-Пакет со две акциони фигури на Суперѕвезда заедно! Играјте натпревари од минатото и сегашноста на WWE со две артикулирани фигури со скала од 6 / 15,24 см, секоја со автентична прстенеста опрема и детална Технологија True FX. Пакетот 2, исто така, вклучува два Штандови За Странични Плочи На Шампионатот за да ги покажат двете акциони фигури или да ги прикажат На Шампионатот ЗА Пресметка НА WWE (се продаваат одделно, предмет на достапност). Боите и украсите може да варираат. Wwe Улица Профит Првенство Пресметка 2 - Пакет Акција Бројки : Возраст : 6 години И Повеќе. Рекреирајте ги ривалствата На СВЕТСКИОТ Шампион против Челинџер со 2 акциони фигури високи приближно 6 / 15,24 см во едно колекционерско пакување. Секоја фигура содржи 10 точки на артикулација за играње потези и пози со потпис. Автентичната прстенеста опрема и лицата слични на животот детално со Технологијата True FX ги оживуваат Суперѕвездите. Сетот вклучува и две фигури На Страничната Плоча на Шампионатот се залага за прикажување или употреба на 2 акциони фигури со Шампионатот во Пресметка НА луксузниот ШАМПИОНАТ WWE (се продава одделно, предмет на достапност). Фановите можат да соберат други Фигури На Wwe Superstar за да создадат уште повеќе епски натпревари (секој продаден одделно, предмет на достапност).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Terra & Sky Women's Plus Size Sige Active Pant Active Pant
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Terra & Sky Women's Plus Size Sige Active Pant Active Pant

Панталони со засилени женски е тоа што сигурно ќе ги сакате Изработено е од мека и издржлива мешавина од

DEN 0.33