• Неодамнешно
Оска Внатрешна Надворешна Работилница Продолжен Кабел

Оска Внатрешна Надворешна Работилница Продолжен Кабел

Buyers rating:
DEN 431.84

Количина на стоки

Добијте безбедност, корисност и удобност сите во едно со Продолжен Кабел за Внатрешна/Надворешна Работилница од 50 стапки од Оската. Овој 16-мерачен 1-излезен кабел е заземјен за 3-жични приклучоци и оценет за 10 засилувачи. Идеален е за мали апарати и електрични алати и има осветлен индикатор за вклучување. 3 . 1 излез. Поларизирани приклучоци. Осветлен индикатор за вклучување на двата краја . За светла за продавници, алати за тревник и градина, вентилатори на продавници, влажен/сув вакуум и сите алатки 13А или помалку . SJTW, 16 мерач, 3 жица . Оценето 13А, 125В & 1,625 W . Ул (Лаборатории За Преземачи) наведени . 1-година ограничена гаранција . Малопродажба спакувани . Портокал . 50 стапки.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава

Големина хеланки од вештачка кожа за жени / ј2к панталони / плус големина хеланки за жени / сет за вежбање

DEN 319.84
Menот Палто Мажи Долги, Машки Coот Палто Палта Со Двојни Гради Ремен Лесна Лабава Јакна Преголема Ветробранска Ревер Долга Јакна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Menот Палто Мажи Долги, Машки Coот Палто Палта Со Двојни Гради Ремен Лесна Лабава Јакна Преголема Ветробранска Ревер Долга Јакна

Женски Каузален Лабав Дуксер Со Вратот На Екипажот Плус Големина 2023ops Мода Врвови Со Пуловер Со Долги Ра

DEN 822.24
Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 639.20
еден костим за капење за жени Жени Плус Големина Печатење Танкини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Обложени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

еден костим за капење за жени Жени Плус Големина Печатење Танкини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Обложени

Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 Биста : 8691см / 3436 "Половината : 6671с

DEN 479.84