• Неодамнешно
Девојки Пионерски Костим Сини Долги Ракави Цветни Фустан Со Престилка Шапка

Девојки Пионерски Костим Сини Долги Ракави Цветни Фустан Со Престилка Шапка

Buyers rating:
DEN 1.33

Количина на стоки

Овој костим за фустан за пионерска девојка е фустан од 19 век што го носат авантуристичките пионерски девојки од Американската западна граница. . Совршено е за вашите деца да играат Во Мала Куќа На Преријата и исто така погодно за Колонијален ден, училишни перформанси, излети, пионерски ден и многу други прилики. Пакетот Вклучува : 1 € Шапка,1 € Престилка, 1 € Фустан. Само-вратоврска Престилка. Еластичните ракави се погодни за играње на девојките и изгледаат поубаво. Задната хауба е дизајнирана со еластична лента, соодветна на главата на различни девојки. Костум За историски проект на училиште, Ден На Пионер, колонијален настан, теренско патување со пионерска тема, Денот на Благодарноста,Ноќта на Вештерките, Божиќ или секојдневниот живот. За чистење и грижа за овој фустан : . Рачно перење или миење во машина внимателно во ладна вода. Изработен од висококвалитетен памук, мек и удобен. Предложете Возраст : 3-12 ГОДИНИ девојки, деца, мали деца. Син фустан со бела престилка и бела чипка исечена шапка.Фустан прицврстува Кука и јамка прицврстувач на задниот дел на вратот; престилка има само-ткаенина половината врски. ќе добиете престилка, капа и фустан (кошница и чизми не се вклучени). Совршен за секојдневна облека, исто така како добар подарок за роденден или Колонијален Ден, пионерска тема теренско патување, училишна забава ,косплеј,божиќ,сценско шоу,Ноќта на Вештерките.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Дозвола Женски Комбинезон
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дозвола Женски Комбинезон

Летни Комбинезони За Плажа За Жени 2023 Обичен Широк Копче Со Качулка Со Долги Панталони Со Широк Комбине�

DEN 244.16
Егзодус: Богови И Кралеви Саундтрак
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Егзодус: Богови И Кралеви Саундтрак

Детали Кои Доаѓаат Наскоро Ограничени 180 грама винил лп притискање во портата ракав вклучувајќи вметне�

DEN 624.64
Outfmvch пижами за жени Женски Ноќен Фустан Плус Големина Долна Облека Ноќна Облека Здолниште Долна Облека долна облека за жени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Outfmvch пижами за жени Женски Ноќен Фустан Плус Големина Долна Облека Ноќна Облека Здолниште Долна Облека долна облека за жени

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 3.00
КОМПОНЕНТИ 306197
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

КОМПОНЕНТИ 306197

НЕРЃОСУВАЧКИ ЗА SS25193 обезбедуваме широк спектар на производи за задоволување на сите прибор за домаќин

DEN 2.33
во - фузул Fashion Модни Зделки
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

во - фузул Fashion Модни Зделки

Прилика : тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа.Панталоните се с

DEN 319.84
исцелување раце струже врвот За Жени Џеб Патент Y-Вратот Женски Пилинг Врвот Светлина Дише Истегнување Ткаенина Соња Хх Вајт
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

исцелување раце струже врвот За Жени Џеб Патент Y-Вратот Женски Пилинг Врвот Светлина Дише Истегнување Ткаенина Соња Хх Вајт

HH360 Со Лекување На Рацете Струже е најновиот чекор напред во дизајнот на пилинг Оваа иновативна ткаенин�

DEN 2.33
Жените Бохо Ракави Ками Широки Елек Врвот Плажа Одмор Ремен Резервоарот Блузи Дами Без Ракави Лето Каузална Ками Блуза Маица
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Жените Бохо Ракави Ками Широки Елек Врвот Плажа Одмор Ремен Резервоарот Блузи Дами Без Ракави Лето Каузална Ками Блуза Маица

Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет! Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Бохо Блузи Без Рака�

DEN 1.00
4 јули Машка Хавајска Кошула Сад Национално Знаме Дезенирана Кошула Јака Со Кратки Ракави Дневни Празнични Врвови За Печатење
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

4 јули Машка Хавајска Кошула Сад Национално Знаме Дезенирана Кошула Јака Со Кратки Ракави Дневни Празнични Врвови За Печатење

170; Големина На Возрасни : 2 XS,XS,S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL ,5 XL,6 XL,7 XL, 8 XL Сушете или пеглајте на ниска температура доколку

DEN 383.84
Силиконски Ѕид Светилка Цртан Филм Модерна СПАЛНА СОБА ПРЕДВОДЕНА Кревет СВЕТИЛКА USB Креативна Дневна Соба Мачка Канџи Атмосфера
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Силиконски Ѕид Светилка Цртан Филм Модерна СПАЛНА СОБА ПРЕДВОДЕНА Кревет СВЕТИЛКА USB Креативна Дневна Соба Мачка Канџи Атмосфера

Карактеристики : Мек и издржливовој производ е изработен од силикон, кој нема да биде скршен или деформи

DEN 399.84