• Неодамнешно
исцелување раце струже врвот За Жени Џеб Патент Y-Вратот Женски Пилинг Врвот Светлина Дише Истегнување Ткаенина Соња Хх Вајт 3ХЛ

исцелување раце струже врвот За Жени Џеб Патент Y-Вратот Женски Пилинг Врвот Светлина Дише Истегнување Ткаенина Соња Хх Вајт

Buyers rating:
DEN 2.33

Количина на стоки

HH360 Со Лекување На Рацете Струже е најновиот чекор напред во дизајнот на пилинг. Оваа иновативна ткаенина нуди 360 степени на истегнување за крајниот опсег на движење и е направена со специјална текстура ткаење што брзо ја отстранува влагата, ве одржува суви и удобни и нема да исчезнат или да се намалат. Оваа ткаенина за лесна нега го одржува својот професионален изглед без брчки цел ден, со што изгледате најдобро на и надвор од часовникот. Врвот"соња" има и y-деколте со рефлектирачки детали за украсување, 2 џебови за лепенки, 1 џеб за пенкало, безбеден џеб за мобилен телефон и украсни детали за шиење. 92% Полиестер/8% Спандекс. Модерно вклопување. Должина на грбот на центарот : 25". АТЛЕТСКИ ДИЗАЈН и КРАЈНО ИСТЕГНУВАЊЕ : Нашиот врв Соња ви го дава саканиот изглед со крајна растегливост за сите ваши потреби. Одликувајќи се со ласкаво атлетско вклопување со Деколте Во Форма На Y, прилагодлив патент и рефлектирачки детали, ткаенината за истегнување од 360 степени ќе биде во чекор со сите ваши барања. Мерење на должината на телото (врз основа на мала големина) : 26". МОДАТА ГИ ИСПОЛНУВА ПЕРФОРМАНСИТЕ : Со перформанси И издржливост "Миење и Носење", овој врв има преден јарем и шевови на принцезата со рамни шевови и странични процепи кои обезбедуваат супериорно вклопување и движење. Додавајќи допир на разноврсност на вашата униформа, овој Врв на Вратот лесно преминува од работа во релаксација. МНОГУ СКЛАДИРАЊЕ : медицинскиот пилинг соња има два џебови со преден агол со отвор за пенкало и внатрешен џеб со контрастна мрежа со големина на мобилен телефон, совршен за речиси секој додаток што го сакате веднаш на дофат на раката. Без разлика каде работите или која е вашата работа, знаеме дека ќе цените многу џебен простор.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Кревет за кревет Аукфа со фиоки за слајд и складирање- близнак над двокреветниот кревет за деца спална соба- античко бело
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Кревет за кревет Аукфа со фиоки за слајд и складирање- близнак над двокреветниот кревет за деца спална соба- античко бело

Капацитет на тежина Безбедност и забава во подот : Сите четири страни на горниот кревет се опремени со з�

DEN 5119.68
Извадете ги чизмите во западен стил
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Извадете ги чизмите во западен стил

Западните чизми на Scoop се нанесени со разиграност и скоро привлечност слична на костумите Она што на ови

DEN 0.33
Бек Арнли 101-Безделничка Рака
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Бек Арнли 101-Безделничка Рака

Бек / Арнли е основана во 1914 година како Корпорација За Дистрибуција На Бек Во Њујорк од Ирвинг Бек...

DEN 4770.08