• Неодамнешно
Островот Сапун И Свеќа Работи Ароматични Кокосови Масла

Островот Сапун И Свеќа Работи Ароматични Кокосови Масла

Buyers rating:
DEN 191.68

Количина на стоки

Мирис : Цвет Од Плумерија, Јасмин Пикаке, Кремаст Кокос, Страстно Овошје Од Ананас, Манго Кокос Гуавастро Од Хаваи, Чистите кокосови масла на Компанијата За Сапуни На Островот имаат мноштво намени за убавина и бања., Користете како масло за капење, масло за тело и парфем, или за масажа. Содржи само чисто кокосово масло и различни блажени хавајски тропски мириси. Боја : Ананас Страст Овошје Направено Со мешавина на кожата смирувачки чисто кокосово масло и навлажнувачки фракционирано кокосово масло и лесно миризливо со нежен мирис. Одлично за терапевтска масажа или како миризливо масло за капење. Директно Од Хаваи, чистите кокосови масла На Компанијата Ајленд Сапун имаат мноштво намени за убавина и бања. Користете како масло за капење, масло за тело и парфем или за масажа. Содржи само чисто кокосово масло.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Црните Енергетски Возила За Полнење Ја Штитат Животната Средина Лаптоп Официјална Ткаенина Хард Корица Класичен Дневник Дневник
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Црните Енергетски Возила За Полнење Ја Штитат Животната Средина Лаптоп Официјална Ткаенина Хард Корица Класичен Дневник Дневник

Големина : големина А5 (14,4 см х 21 см / )Класификација : Тетратка, Дневник, Дневник : Одлична издржливост Со

DEN 1.00