• Неодамнешно
Фарма 37 72 Трпезариска Маса Во Махагони

Фарма 37 72 Трпезариска Маса Во Махагони

Buyers rating:
DEN 1599.52

Количина на стоки

Куќата на Фармата 37" х 72" Трпезариската Маса е токму она што ви треба за да помогнете во создавањето на вашиот идеален простор за јадење на отворено. Елегантната маса од штица има многу простор за храна, пијалоци и игри. Одоздола, има многу простор за нозете, така што сите околу масата можат лесно да се протегаат. Згора на тоа, оваа маса е многу лесна за чистење, така што нема потреба да се грижите за чистење. Оваа трпезариска маса за сите временски услови добро се комбинира со различни столчиња ЗА ЈАДЕЊЕ ОД ПОЛИВУД за да одговараат на вашата уникатна визија, затоа продолжете-бидете креативни и направете го вашиот простор посебен! Дизајнот на ногата на масата овозможува доволно простор за нозете; маса опремена со централна дупка од 1,625 инчи за стандарден чадор (се продава одделно); вклучен е капакот на дупката. Изграден да издржи низа клими, вклучувајќи топло сонце, снежни зими и силни крајбрежни ветрови. Изграден од вистинска граѓа на polywood®, комерцијален материјал кој вклучува пластика врзана за депонија и врзана за океанот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Колекцијата за украси „Ступел дома“ што ја носиш, ја миеш дрвена штица изглед типографија со поцврста wallидна плакета уметност
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Колекцијата за украси „Ступел дома“ што ја носиш, ја миеш дрвена штица изглед типографија со поцврста wallидна плакета уметност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

DEN 1.00