• Неодамнешно
Outfmvch пижами за жени Женски Ноќен Фустан Плус Големина Долна Облека Ноќна Облека Здолниште Долна Облека долна облека за жени

Outfmvch пижами за жени Женски Ноќен Фустан Плус Големина Долна Облека Ноќна Облека Здолниште Долна Облека долна облека за жени

Buyers rating:
DEN 3.00

Количина на стоки

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.Големина : С = = Биста : 68~84см/26.8"~33.1" = = Половината : 66-81см/26.0 " ~31.9". Големина : М = = Биста : 72~88см/28.4"~34.6" = = Половината : 70-84см/27.6 " ~33.1". Големина : Л = = Биста : 76~92см/29.9"~36.2" = = Половината : 74-88см/29.2 " ~34.6". Големина : XL = = Биста : 80~96cm/31.5"~37.8" = = Половината : 78-92см/30.7 " ~36.2". Големина : 2 XL = = Биста : 84~100cm/33.1"~39.4" = = Половината : 82-96см/32.3"~37.8". Големина : 3 XL = = Биста : 88~104cm/34.7"~41.0" = = Половината : 86-100см/33.9"~39.4 " Женски Ноќен Фустан Плус Големина Долна Облека Бебешка Кукла Ноќна Облека За Спиење Долна Облека Карактеристики : оваа симпатична и основна хемиза има меко деколте, прилагодливи ремени за шпагети, лажичка назад и мазно сатенско здолништеповеќе од една боја и големина за да изберете. Сезона : Четири сезони Пол : Женски Повод : Секси Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневна, Секси должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце со Што добивате : 1 х Женски Фустан За Долна Облека За Бебиња. Женски Ноќен Фустан Плус Големина Долна Облека Бебешка Кукла Ноќна Облека Долна Облека За Спиење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни

Воодушевете го мажот во вашиот живот со овој уникатен комплет манжетни за новини Изработен од метал и д�

DEN 2.33