• Неодамнешно
Јубатуо Млечен Чај Долги Флексибилни Сламки За Пиење Свадба

Јубатуо Млечен Чај Долги Флексибилни Сламки За Пиење Свадба

Buyers rating:
DEN 207.84

Количина на стоки

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување на клиенти со здрави, еколошки, лесни за употреба, висококвалитетни и евтини производи за да ви обезбеди најудобно искуство.100 парчиња 24 СМ Млечен Чај Долги Флексибилни Сламки За Пиење Свадбена Веселба Опис : 100% пелети за храна без индустриски прав или рециклирани материјали без стандарди ЗА ГМП за МИРИС чистата просторија го комплетира пакетот, апсолутна Должина На здравјето : 240ммдијаметар : 6ммрму материјал смола : Ппцолор : Црна Количина : 95-100(нормален опсег на грешки)Забелешка : ве Молиме дозволете 1-3см разлики поради РАЧНО МЕРЕЊЕ.изгледајте како поголема големина, ве молиме забележете ја точната големина на предметите.Имајте на ум дека поради светлосните ефекти, осветленоста на мониторот и поставките за контраст, бојата на производите може да биде малку различна помеѓу нашите фотографии и вистинската ставка што ја добивате.Ние го цениме вашето разбирање.Ви посакувам среќен шопинг.Пакетот Вклучува : 1*100 Парчиња Сламки(ОПП Пакет, 95-100(нормален опсег на грешки)) Изработени од висококвалитетни материјали, без мирис, можете да уживате во вашата вода или пијалок колку што сакате. Изработени од еколошки материјали, нетоксични и безопасни, побезбедни за употреба!Еколошки сламки за еднократна употреба направени со 100% биоразградливи еколошки материјали. Густа и цврста, може да се одржи одлично и нема да се распадне или да се стопи во топла / ладна течност подолг временски период. Со материјал без БПА, идеалните сламки од хартија се појавуваат во вашата чаша вода или сок. Квалитет На Кој Можете Да Му Верувате : Вашето искуство е наш врвен приоритет, поради што секое купување е поддржано од нашата гаранција за задоволство на клиентите. Доколку не сте задоволни со вашето купување, ве молиме контактирајте не со какви било прашања или грижи. кујнски додатоци. кујнски најважен.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија

Сликите на пангеа претставуваат зачудувачко Златно Украсено Дрво 24х18 Врамено со Уметничко Дело Со Двој

DEN 1.00
Винил Налепници Налепници На Следете Ја Стрелката Цитат-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник Ѕид
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Винил Налепници Налепници На Следете Ја Стрелката Цитат-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник Ѕид

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака п�

DEN 1.67
Зеуар Плус Големина Блузи За Жени Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Врв Лежерна Кошула Мода Цврста
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Зеуар Плус Големина Блузи За Жени Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Врв Лежерна Кошула Мода Цврста

големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см / 41.73" Ракав : 44см / 17.32 "Должина : 68см

DEN 335.68
1.5 Кт Assер Сече Жолт Природен Цитрин 14к Изјава За Гравирање На Бело Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен Големина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

1.5 Кт Assер Сече Жолт Природен Цитрин 14к Изјава За Гравирање На Бело Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен Големина

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

DEN 6063.68
Ефстеб Есенски Фустани За Жени Мода Еднобоен Фустан Со Долги Ракави Тенок Фустан Со Плисиран Фустан Со Плисиран Фустан Со Неправилно
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ефстеб Есенски Фустани За Жени Мода Еднобоен Фустан Со Долги Ракави Тенок Фустан Со Плисиран Фустан Со Плисиран Фустан Со Неправилно

Нашиот стилски И удобен Есенски / Зимски Секојдневен Фустан За Забави! Овој елегантен и фитинг фустан е �

DEN 3.33
Atlander Roverclaw M T I LT33X12.50R 114Q E TIRE
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Atlander Roverclaw M T I LT33X12.50R 114Q E TIRE

Гума за терен од кал, Roverclaw M / T I од Atlander е дизајниран за употреба на џипови, лесни камиони и SUV кои честопа�

DEN 3.33