• Неодамнешно
ELCO E614C Системот на кедар 6 Интегрирана LED -Baffle Вдлабнатост - Бело

ELCO E614C Системот на кедар 6 Интегрирана LED -Baffle Вдлабнатост - Бело

Buyers rating:
DEN 480.00

Количина на стоки

Карактеристики : Вклучува (1) Интегрирана LED осветлување за инсталација во влажни локации Сертифициран за starвезди на starвездата 24 во согласност со 5-годишно ограничено гарантирање на производителот на Elco Lighting, Ограничување на производителот : Висина : 6-1/8 "Ширина : 7-1/4 " Длабочина : 7-1 /4 "Големина на трим : 6 " Тежина на производот : 1,7 lbselectrical Спецификации : Wattage : 12,88 Watts Number of Light Source (S) : 1 Lumens : 1250 Color Температура : 2700 KColor Индекс на рендерирање : 93 Criaverage Wass : 50000 ELCO E614 C12272. Колекцијата на системот на кедар.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Ритуал уникатен чевли за чевли Светли чевли за чевли, патики прилагодливи станови за дишење, деца момчиња девојчиња, предводени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ритуал уникатен чевли за чевли Светли чевли за чевли, патики прилагодливи станови за дишење, деца момчиња девојчиња, предводени

Содржина на пакувања : 1 патики за парчиња за деца (други додатоци не се вклучени) Совети : 1 Ѓон отпорен на

DEN 3.00
Дозвола за одобрение за женски велур фау ласки елементи етнички зима на отворено предножје на ракави, западен ковгир врвови
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дозвола за одобрение за женски велур фау ласки елементи етнички зима на отворено предножје на ракави, западен ковгир врвови

Mens Puffer Coat Skiakets Mens Black Black Puffer јакна ветер јакна Менс Парка палто обвивка јакна Jerseyерси јакни Работни јакн�

DEN 3.33
Commенски потсетници облеки на култури врвни долги ракави шорцеви за тренерки жени две облеки салон поставени обични тренинзи
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Commенски потсетници облеки на култури врвни долги ракави шорцеви за тренерки жени две облеки салон поставени обични тренинзи

Emsiveими со преголеми џемпери со џебови Повод : Обичен, секој ден Карактеристики на производот : мека ткае�

DEN 335.52
Велиумски новородени платно патики, обични станови први пешаци за креветчиња, кои шетаат мокасин во затворен удобност, се лизгаат
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Велиумски новородени платно патики, обични станови први пешаци за креветчиња, кои шетаат мокасин во затворен удобност, се лизгаат

Без разлика дали тоа е пролет, лето, есен или зима, одговарајте на облеката за деца за деца за совршенств�

DEN 1.33
Простори на дрвени подни подни подни, издржливи дрвени подни инсталации комплет поставени растојанија Повлечете ја лентата за
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Простори на дрвени подни подни подни, издржливи дрвени подни инсталации комплет поставени растојанија Повлечете ја лентата за

Опис : Овој сет на комплет за инсталација на дрвени подни помага при прислушување на штици, и вклучува ле

DEN 2.00
Кујнски гаџети во Возхидаке Метал пиење сламки во форма на срцев облик на директни пијалоци сламки кујнски прибор постави слама
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Кујнски гаџети во Возхидаке Метал пиење сламки во форма на срцев облик на директни пијалоци сламки кујнски прибор постави слама

Метални пиење сламки за еднократна употреба во форма на срцев удар со директни пијалоци : 304 материјал о�

DEN 207.84