• Неодамнешно
Женско Летно Долно Здолниште Мода Еднобојни Полу-Здолништа Долги Со Висок Струк Со Ресни За Женски Црвен Шампањ Од Црна Роза

Женско Летно Долно Здолниште Мода Еднобојни Полу-Здолништа Долги Со Висок Струк Со Ресни За Женски Црвен Шампањ Од Црна Роза

Buyers rating:
DEN 319.84

Количина на стоки

Женско Летно Долно Здолниште, Еднобоен Долг Лежерен Полу-Фустан Со Реси Со Висок Струк. Големина Шема : . Големина(см)tttt TT. STskirt Должина : t94 пресврт : t68 t Hip : t90. М t Skirt Должина : t95 пресврт : t72 t Hip : t94. L t Skirt Должина : t96 пресврт : t76 t Hip : t98. XL Tskirt Должина : t97 пресврт : t80 t Hip : t102. 2xl t Skirt Должина : t98 пресврт : t84 t Hip : t106. tttt T T T T T TT T T T Tskirt Должина : t37.01 пресврт : t26. 77 t Hip : t35. 43 . М цкирт Должина : т37, 40 пресврт : т28, 35 тип : т37, 01 . L t Skirt Должина : t37, 80 пресврт : t29, 92 t Hip : t38, 58 . XL Tskirt Должина : t38. 19 пресврт : t31. 50 t Hip : t40. 16 . 2xl Tskirt Должина : t38,58 пресврт : t33, 07 t Hip : t41, 73 . Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Полиестер. Боја : Црна/Шампањ/Роза Црвена. Шема : Цврста Боја. Декорација : Ресни. Стил : Модерен. Половината : Висок Половината. Должина На Здолниште : Долго . Големина : S/M/L/XL/XXL. Применлив Пол : Женски. Применлива Возраст : Возрасни. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор. Содржина На Пакетот. 1 х Полу-Здолниште. Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3.Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : ткаенина Од Полиестерски влакна, мазна и дише, мека и пријателска за кожата, удобна за носење, не е лесна за деформација или брчки. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : чиста боја еластична половината должина на глуждот еден чекор здолниште со странични ресни декор, едноставен и модерен. ПЕТ ГОЛЕМИНИ : S/M/L/XL/XXL за жени со различни форми и форми. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. ПРИЛИКИ : Лето, aut, секојдневен живот, шопинг, патување за одмор, работа, запознавање, попладневен чај, забави итн. НАТПРЕВАР : Нашите стилски здолништа се одлични за совпаѓање со кратки ракави, Маици, кошули, елеци, врвови на култури, дуксери, пуловери итн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Јубнлви Тепих Божиќна Врата Персонализирана Декорација На Влезната Врата Божиќна Декорација Божиќен Декор Празничен Декор
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јубнлви Тепих Божиќна Врата Персонализирана Декорација На Влезната Врата Божиќна Декорација Божиќен Декор Празничен Декор

За Големината : Единицата Со Кинеска Големина Е Различна Од големината НА САД, 1 инч=2,54 см; 10 инчи=25,4 см;Мо�

DEN 0.67
Детали За рака Блок За Брусење Рачни Влошки За Брусење Без Лизгање Блокови За Брусење На Глувчето И Јамка За Шкурка На Глувчето
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Детали За рака Блок За Брусење Рачни Влошки За Брусење Без Лизгање Блокови За Брусење На Глувчето И Јамка За Шкурка На Глувчето

1 ПРОМЕНЕТЕ ГИ ДИСКОВИТЕ : подлогата за поддршка на куката и јамката одговара на секој диск за брусење од

DEN 238.24