• Неодамнешно
Инктастик Киниарт Булдог Кутре Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Инктастик Киниарт Булдог Кутре Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Buyers rating:
DEN 1.00

Количина на стоки

Булдог кученце куче уметност Од Современ Кученце Уметник, Киниарт. - Kini Art, Kim Niles-Сите Права Се Задржани. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Inktastic Kini Art Булдог Кутре Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Хедер Греј 6 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. куче симпатична уметност цртан филм едно парче новороденче ползавец ким нилс.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ