• Неодамнешно
Шилеста Навртка Кожна Јака За Кучиња За Мачки Кученце Мали Средни Миленичиња Браунм 42*

Шилеста Навртка Кожна Јака За Кучиња За Мачки Кученце Мали Средни Миленичиња Браунм 42*

Buyers rating:
DEN 175.84

Количина на стоки

Пет Шилеста Јака. 1.To заштитете ги вашите мали кучиња нападнати од други големи агресивни кучиња. 2. За да спречите други кучиња да ги фатат вашите кучиња за вратот. 3.To спречете го вашето куче/мачка постојано да џвака низ неговите јаки. Големина Информации : . големина. Детали за големината : . Ве молиме проверете ја големината пред да ја потврдите нарачката и ние сме секогаш тука за вас. ХХ-Мали : Вратот5, 5-7, 9 " (14-20см),1.0"*10.0"(2.5 см*25см). Х-Мал : Врат7, 5-9, 8 " (19-25см),1.0"*12"(2.5 см*30см). Мал : Вратот 10.2-12.6 " (26-32см),1.0"*14.5" (2.5 см*37см). Медиум : Вратот 11.8-14.2 " (30-36см),1.0"*16.5"(2.5 см*42см). Нов Голем : Вратот 13,4-15,7"(34-40см),1,18"*20,8"(3,0 см*51см). Х-Голем : Врат 16-18, 5"(41-47см), 1,18"*22"(3,0 см*56см). ХХ-Голем : Врат 18,1-20,5"(46-52см), 1,18"*21"(3,0 см*61см) Изработен Од 100% удобност и издржлив кожен материјал. 5 дупки за прилагодување за прилагодување. Силен и издржлив висококвалитетен стп (Вештачка) кожа, хардвер обложен Со Никел и тежок Д-прстен за да помогне во заштитата на вратот. Модерен и персонализиран дизајниран Јака за вашето домашно милениче. Забележете дека големината на вратот на миленичето за мерење - ова е вистинското мерење на големината е многу важно. Големината на нарачката е погрешна многу клиенти спаѓаат во погодно враќање и замена. За да заштедите време и пари пред да нарачате, изберете ја опцијата точна големина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Мулан, Мајкл Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Гроздобер Десктоп-Камера
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мулан, Мајкл Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Гроздобер Десктоп-Камера

Мајкл Мулан претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х26 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

DEN 2263.52
Колекцијата за украси „Ступел дома“ што ја носиш, ја миеш дрвена штица изглед типографија со поцврста wallидна плакета уметност
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Колекцијата за украси „Ступел дома“ што ја носиш, ја миеш дрвена штица изглед типографија со поцврста wallидна плакета уметност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

DEN 1.00