• Неодамнешно
Детали За рака Блок За Брусење Рачни Влошки За Брусење Без Лизгање Блокови За Брусење На Глувчето И Јамка За Шкурка На Глувчето

Детали За рака Блок За Брусење Рачни Влошки За Брусење Без Лизгање Блокови За Брусење На Глувчето И Јамка За Шкурка На Глувчето

Buyers rating:
DEN 238.24

Количина на стоки

1. ПРОМЕНЕТЕ ГИ ДИСКОВИТЕ : подлогата за поддршка на куката и јамката одговара на секој диск за брусење од 5,5 инчи/140мм, спречува поместување и предење на подлогата, но сепак овозможува лесно отстранување на абразивниот диск без носење на целокупната јачина. 2. ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ : тој е совршен придружник за брусење за лесно брусење во тесен агол и брусење со шлиц, одличен за тесни места до кои електричниот брусилка не може да стигне. 3. ШИРОКО СЕ КОРИСТИ : Совршен За дрво, мебел, биро, гардероба, површина на боја, кит, стакло, метал, автомобилско брусење и полирање. 4. ЗАФАТ УДОБНО : Флексибилен композитен материјал и designedономски дизајниран што се чувствува толку удобно во нашата рака големина : 140 х 98мм. Материјал : СТП. боја : жолта Пакет Содржина : . 2 х Рачно Брусење блок 1. ПРОМЕНЕТЕ ГИ ДИСКОВИТЕ : подлогата за поддршка на куката и јамката одговара на секој диск за брусење од 5,5 инчи/140мм, спречува поместување и предење на подлогата, но сепак овозможува лесно отстранување на абразивниот диск без носење ставете ја целокупната јачина 2. ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ : тој е совршен придружник за брусење за лесно брусење во тесен агол и брусење со шлиц, одличен за тесни места електричниот брусилка не може да стигне до 3. ШИРОКО СЕ КОРИСТИ : Совршен За дрво, мебел, биро, гардероба, површина на боја, кит, стакло, метал, автомобилско брусење и полирање 4. ЗАФАТ УДОБНО : Флексибилен композитен материјал и designedономски дизајниран што се чувствува толку удобно во нашата рака. 1. ПРОМЕНЕТЕ ГИ ДИСКОВИТЕ : подлогата за поддршка на куката и јамката одговара на секој диск за брусење од 5,5 инчи/140мм, спречува поместување и предење на подлогата, но сепак овозможува лесно отстранување на абразивниот диск без носење на целокупната јачина. 2. ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ : тој е совршен придружник за брусење за лесно брусење во тесен агол и брусење со шлиц, одличен за тесни места до кои електричниот брусилка не може да стигне.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава

Големина хеланки од вештачка кожа за жени / ј2к панталони / плус големина хеланки за жени / сет за вежбање

DEN 319.84
Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли

Многу кул за носење Ако сте сигурни во големината, испратете порака до Одлично За Забава, Секојдневен, С�

DEN 2.67
Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 639.20
еден костим за капење за жени Жени Плус Големина Печатење Танкини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Обложени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

еден костим за капење за жени Жени Плус Големина Печатење Танкини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Обложени

Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 Биста : 8691см / 3436 "Половината : 6671с

DEN 479.84
Atlander Roverclaw M T I LT33X12.50R 114Q E TIRE
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Atlander Roverclaw M T I LT33X12.50R 114Q E TIRE

Гума за терен од кал, Roverclaw M / T I од Atlander е дизајниран за употреба на џипови, лесни камиони и SUV кои честопа�

DEN 3.33
Мулан, Мајкл Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Гроздобер Десктоп-Камера
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мулан, Мајкл Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Гроздобер Десктоп-Камера

Мајкл Мулан претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х26 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

DEN 2263.52
Ефстеб Есенски Фустани За Жени Мода Еднобоен Фустан Со Долги Ракави Тенок Фустан Со Плисиран Фустан Со Плисиран Фустан Со Неправилно
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ефстеб Есенски Фустани За Жени Мода Еднобоен Фустан Со Долги Ракави Тенок Фустан Со Плисиран Фустан Со Плисиран Фустан Со Неправилно

Нашиот стилски И удобен Есенски / Зимски Секојдневен Фустан За Забави! Овој елегантен и фитинг фустан е �

DEN 3.33
Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Памук Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Целосна...

DEN 186.88