• Неодамнешно
Корашан Девојки Без Грб Возбуда Танкини Боукнот КОСТИМ ЗА Капење 6М-4Ј Девојки Комплет Костими За Капење На Плажа

Корашан Девојки Без Грб Возбуда Танкини Боукнот КОСТИМ ЗА Капење 6М-4Ј Девојки Комплет Костими За Капење На Плажа

Buyers rating:
DEN 319.84

Количина на стоки

Информации за производот Забелешка : Описот на Производот е предложен од табелата со големина подолу, ако сакате вашите деца да носат подолго време, ве молиме изберете поголема големина материјал : Полиестерска Сезона : Пролет; Лето; Должина На Есенскиот Ракав : Деколте Без Ракави : Шема На Вратот На Екипажот : Стил На Печатење : Лежерно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Костими за Капење+1 ПАРЧЕ Гаќи Ве Молиме Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од,Туку И Треба Да Се Повикате На Нашата, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : 80 Препорачај Возраст : 6-12 Месеци Биста : 41см/16.14" Горна Должина : 20см/7.87" Колк : 42см/16.54" Шорцеви Должина : 17см/6.69" Големина : 90 Препорачај Возраст : 12-18 Месеци Биста : 43см/16.93" Горна Должина : 21см/8.27" Колк : 44см/17.32" Шорцеви Должина : 18см/7.09" Големина : 100 препорачај возраст : 18-24 месеци Биста : 45см/17.72" Горна Должина : 22см/8.66" Колк : 46см/18.11" Должина На Шорцеви : 19см/7.48" Големина : 110 препорачај возраст : 2-3 години биста : 47см/18.50" горна Должина : 23см/9.06" колк : 48см/18.90" Должина На Шорцеви : 20см/7.87" големина : 120 препорачај возраст : 3-4 години биста : 49см/19.29" горна должина : 24см/9.45" колк : 50см/19.69" Должина На Шорцеви : 21см/8.27" внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : Девојки костим за капење изработен од мека и дише ткаенина, еластична, пријателска за кожата што е удобна за детската кожа. Карактеристики : Дводелен Костим за Капење За Девојчиња, Стилски Летни Танкини Со Врат, Леопард Печатени Девојки, Преден Дел Од Лак, ги прави и комплетите и малите девојчиња послатки и модни. Прилики : Совршен За пливање, лето, плажа, базен, тематска забава, играње викенди, патувања во одморалиште, крстарења, фотографии, идеален подарок и семејно обединување итн. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Ефстеб Есенски Фустани За Жени Мода Еднобоен Фустан Со Долги Ракави Тенок Фустан Со Плисиран Фустан Со Плисиран Фустан Со Неправилно
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ефстеб Есенски Фустани За Жени Мода Еднобоен Фустан Со Долги Ракави Тенок Фустан Со Плисиран Фустан Со Плисиран Фустан Со Неправилно

Нашиот стилски И удобен Есенски / Зимски Секојдневен Фустан За Забави! Овој елегантен и фитинг фустан е �

DEN 3.33
Микилон Женски Велигденско Печатење Без Ракави Обичен Кружен Врат Лабав Елек Машки И Женски Врвен Елек Со Кружен Врат Плус Големина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Микилон Женски Велигденско Печатење Без Ракави Обичен Кружен Врат Лабав Елек Машки И Женски Врвен Елек Со Кружен Врат Плус Големина

80 " Вратот : 37см / 14 Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне женски врвови обичн�

DEN 316.64
Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 639.20
Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Памук Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Целосна Дол

DEN 186.88
Оливен Попуст Миди Туника Блуза Кошули За Жени Екипажот Вратот Свети Патрик Ден Графички Модни Дами Лето Блузи Краток Ракав
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Оливен Попуст Миди Туника Блуза Кошули За Жени Екипажот Вратот Свети Патрик Ден Графички Модни Дами Лето Блузи Краток Ракав

08" Ракав : 20cm / 7 Ткаенината е удобна и дише, што ја прави кул за носење во лето Вашата крајна сатисфакција �

DEN 255.84