• Неодамнешно
Празник Божиќ Семејство Пижами Појавување Сет Божиќ Пјс За Парови Деца Куче Облека Во Собата Пижами

Празник Божиќ Семејство Пижами Појавување Сет Божиќ Пјс За Парови Деца Куче Облека Во Собата Пижами

Buyers rating:
DEN 1.33

Количина на стоки

Спецификации : . Материјал : Млеко Свила. Боја : Бела. Големини : Мамо : С-М-Л-ХЛ-ХХЛ; Тато : С-М-Л-ХЛ-ХСЛ; Дете : 2-3 Години, 3-4 Години, 4-5 Години, 5-6 Години, 6-7 Години, 7-8 Години, 8-9 Години, 9-10 Години, 10-11 Години, Куче : С/М/Л/ХЛ/ХХЛ. Пакет листа : . 1 х Врвови. 1 х панталони. ИЛИ. 1 х Облека За Кучиња. Забелешка : . 1. Ве молиме разберете дека може да постои отстапување од 1-2 см. 2. Поради осветлувањето и мониторите, постои мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од млечна свила, ткаенина погодна за кожата, мека, тенка и дише, пријателска за децата и возрасните. Карактеристики : Божиќни семејни пижами, цртани елен печатени врвови со кружен врат со долги ракави, соодветни карирани печатени еластични панталони за половината, широки пижами. Повод : Погоден За Божиќ, семејни собири, фотографирање, празнични забави, роденденски забави, тематски ноќи, Новогодишни И други прилики. Исклучителни подароци : Пижамите Родител-дете се идеални подароци за семејствата, што може да ги зголеми чувствата меѓу семејствата и да промовира хармонија. Пакетот вклучува : 1 * блузи +1 * панталони/1 * облека за кучиња, вклучувајќи татко, мајка, деца и облека за кучиња. Се препорачува да го купите комплетниот сет според вашите потреби.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Оливен Попуст Миди Туника Блуза Кошули За Жени Екипажот Вратот Свети Патрик Ден Графички Модни Дами Лето Блузи Краток Ракав
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Оливен Попуст Миди Туника Блуза Кошули За Жени Екипажот Вратот Свети Патрик Ден Графички Модни Дами Лето Блузи Краток Ракав

08" Ракав : 20cm / 7 Ткаенината е удобна и дише, што ја прави кул за носење во лето Вашата крајна сатисфакција �

DEN 255.84
Мулан, Мајкл Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Гроздобер Десктоп-Камера
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мулан, Мајкл Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Гроздобер Десктоп-Камера

Мајкл Мулан претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х26 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

DEN 2263.52
Ефстеб Есенски Фустани За Жени Мода Еднобоен Фустан Со Долги Ракави Тенок Фустан Со Плисиран Фустан Со Плисиран Фустан Со Неправилно
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ефстеб Есенски Фустани За Жени Мода Еднобоен Фустан Со Долги Ракави Тенок Фустан Со Плисиран Фустан Со Плисиран Фустан Со Неправилно

Нашиот стилски И удобен Есенски / Зимски Секојдневен Фустан За Забави! Овој елегантен и фитинг фустан е �

DEN 3.33
Микилон Женски Велигденско Печатење Без Ракави Обичен Кружен Врат Лабав Елек Машки И Женски Врвен Елек Со Кружен Врат Плус Големина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Микилон Женски Велигденско Печатење Без Ракави Обичен Кружен Врат Лабав Елек Машки И Женски Врвен Елек Со Кружен Врат Плус Големина

80 " Вратот : 37см / 14 Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне женски врвови обичн�

DEN 316.64