• Неодамнешно
Летните женски резервоари на врвовите на вратот, елек за вратот, обични кошули без ракави за жени xl

Летните женски резервоари на врвовите на вратот, елек за вратот, обични кошули без ракави за жени xl

Buyers rating:
DEN 2.67

Количина на стоки

Мека плетена ткаенина и специјално деколте го прават овој врв без ракави совршен избор што лесно се спарува со вашите омилени дуксери и копче надолу. Ознака-помалку за дополнителна удобност . Информации за производот : . -Материјал : полиестер -стил : мода. -Должина : редовно. -Селева должина : краток ракав -Коларен тип : o врат. -Сезон : лето. -Пол Жена. -Казија : Обично, секојдневно. -Иш : миење на рака во ладна вода, виси или суво. -И ќе добиете : 5438 маица : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 99cm/38.98 '' Должина : 63cm/24.80 '' Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 Биста : 103см/ 40.55 '' Должина : 64cm/25.20 '' Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 107cm/42.13 '' Должина : 65cm/25.59 '' Големина : xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 111cm/43,70 '' Должина : 66cm/25.98 '' Големина : xxl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 115cm/45.28 '' Должина : 67cm/26.38 '' Големина : xxxl САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 Биста : 119см/46,85 '' Должина : 68 см/26,77 '' Материјал : Направено од полиестер. Истегнат, мека и лесна, мал волумен, брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижиме за секојдневниот живот или патувањето . Лесно е да се совпаднете : можете да ги спарите женските кошули без ракави со фармерки, шорцеви, пакувања, здолништа, шорцеви за велосипеди и хеланки. The flowy tank tops for women is perfect to wear alone or as a layered look with cardigans, blazers, or jackets. SUITABLE OCCASION : Casual, leisure, shopping, date, street, office, work, basic, beach,party, outdoor, Дневно носење, ве натера да се биде шармантен и кул . Уникатен дизајн : Topsенски резервоари врвови се дизајнирани со о -вратот без ракави. Тоа е ласкава женски врвови што можат да го скриат вашиот стомак и да ја надополнат секоја форма на телото. Совети за шопинг : Нашите врвови се меки, па подобро е да ги пеглате пред да ги носите, така што тие нема да изгледаат збрчкани . Карактеристики : врвови на резервоарот без ракави за жени; Womenенски резервоар на врвот; врвови за жени; летни резервоари за жени; Лесна и мека ткаенина, дизајнирана сечење за да изгледате тенок, и доволно долго за да ги скриете стомакот и колковите.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Dearfoams Cozy Comfort Puffer Scuff Slippe
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Dearfoams Cozy Comfort Puffer Scuff Slippe

Не станува многу пожестоко од нашите влечки од пуфери (кажете дека пет пати брзо)! Крзната обвивка ги лул

DEN 304.00
Кревет за кревет Аукфа со фиоки за слајд и складирање- близнак над двокреветниот кревет за деца спална соба- античко бело
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Кревет за кревет Аукфа со фиоки за слајд и складирање- близнак над двокреветниот кревет за деца спална соба- античко бело

Капацитет на тежина Безбедност и забава во подот : Сите четири страни на горниот кревет се опремени со з�

DEN 5119.68