• Неодамнешно
Rawlings Mach Alpha Baseball Batting Shiglet, мат темно зелена, среден

Rawlings Mach Alpha Baseball Batting Shiglet, мат темно зелена, среден

Buyers rating:
DEN 0.33

Количина на стоки

Матичката кацига на Rawlings Mach е дизајниран да настапи. Школката инспирирана од Mach MLB нуди елегантен дизајн и комбинацијата на оптимизирана вентилација и лагер за пена за влага ве одржува ладно и удобно на теренот. Неговата обликувана обвивка и подлога со високи перформанси ви даваат поголема заштита за да можете да останете сигурни на плочата. Исто така, има пред-дупчат дупки дизајнирани да одговараат на наставката за шлемови на Mext Mach за дополнително покритие и заштита без да се жртвува видливост. Ги исполнува стандардите Nocsae до 68 км на час. Матичката кацига на Rawlings Mach е дизајниран да настапи. Школката инспирирана од Mach MLB нуди елегантен дизајн и комбинацијата на оптимизирана вентилација и лагер за пена за влага ве одржува ладно и удобно на теренот. Неговата обликувана обвивка и подлога со високи перформанси ви даваат поголема заштита за да можете да останете сигурни на плочата. Исто така, има пред-дупчат дупки дизајнирани да одговараат на наставката за шлемови на Mext Mach за дополнително покритие и заштита без да се жртвува видливост. Ги исполнува стандардите Nocsae до 68 км на час . Наменети за млади на спортисти преку возрасни (во зависност од големината на главата), шлемот за капење Mach Alpha има обвивка инспирирана од MLB, која нуди елегантен дизајн за да им даде доверба на играчите на плочата. Оптималниот проток на воздух и циркулацијата се обезбедени со стратешки поставената технологија за вентилација од 360 степени, дозволувајќи му на спортистот да остане кул и сув. Изработено од обликувана ABS пластика и пена со едно тон матно палто за завршување. Издржлива, долготрајна импуларна пена ја апсорбира и дистрибуира силата преку повеќе влијанија. MEXT компатибилен благодарение на претходно дупчената конфигурација на завртките, дозволувајќи им на спортистите да додадат парче за екстензија на Rawlings Mach од која било страна на нивната кацига со леснотија. Се среќава со сертификација на NOCSAE до 68 км на час. Достапно во следниве големини : мали (6 7/8 - 7); Среден (7 1/8 - 7 1/4); Големи (7 3/8 - 7 1/2); X -LARGE (7 5/8 - 8).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Винил Налепници Налепници На Следете Ја Стрелката Цитат-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник Ѕид
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Винил Налепници Налепници На Следете Ја Стрелката Цитат-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник Ѕид

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака п�

DEN 1.67
Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава

Големина хеланки од вештачка кожа за жени / ј2к панталони / плус големина хеланки за жени / сет за вежбање

DEN 319.84
Зеуар Плус Големина Блузи За Жени Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Врв Лежерна Кошула Мода Цврста
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Зеуар Плус Големина Блузи За Жени Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Врв Лежерна Кошула Мода Цврста

големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см / 41.73" Ракав : 44см / 17.32 "Должина : 68см

DEN 335.68
Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли

Многу кул за носење Ако сте сигурни во големината, испратете порака до Одлично За Забава, Секојдневен, С�

DEN 2.67
Оливен Попуст Миди Туника Блуза Кошули За Жени Екипажот Вратот Свети Патрик Ден Графички Модни Дами Лето Блузи Краток Ракав
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Оливен Попуст Миди Туника Блуза Кошули За Жени Екипажот Вратот Свети Патрик Ден Графички Модни Дами Лето Блузи Краток Ракав

08" Ракав : 20cm / 7 Ткаенината е удобна и дише, што ја прави кул за носење во лето Вашата крајна сатисфакција �

DEN 255.84