• Неодамнешно
Жените Плус Големина Дозвола, Жените Блузи V-Вратот Кријат Стомакот Краток Ракав Маици Тече Туника Блузи

Жените Плус Големина Дозвола, Жените Блузи V-Вратот Кријат Стомакот Краток Ракав Маици Тече Туника Блузи

Buyers rating:
DEN 463.84

Количина на стоки

Женски Обични Врвови V-Вратот Сокриј Стомак Маици Со Кратки Ракави Слатки Блузи Со Туника Со Протоккарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Оваа кошула е толку лесна и многу удобна кошула, оди совршено со шорцеви, фармерки. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината е мека и удобна облека. Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат за сите сезони.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода. Сезона : Пролет Лето Aut Зима Пол : Женска Пригода : Мода, Дневен Материјал : Должина На Полиестерблуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Секојдневен што добивате : 1 Еез Жени Со Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106-111см/41.73-43.70 "Рамо : 39см/15.35 " Ракав : 20см/7.87" Должина : 71см/27.95 " Женски Врвови Дозвола Летна Маица,. Блузи Дозвола Женски Плус-Големина. Материјал-Мала тежина,еластична ткаенина,не проѕирна, мека и удобна облека. Натпревар-Обични Врвови, трендовски и елегантни. Спарете го со фармерки, хеланки и здолниште за шик и елегантен изглед. Повод-најдобар избор За Пролет / Лето/Fall. Оваа маичка можете да ја носите во секоја пригода и ќе добиете многу комплименти.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Памук Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Целосна Дол

DEN 186.88
Atlander Roverclaw M T I LT33X12.50R 114Q E TIRE
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Atlander Roverclaw M T I LT33X12.50R 114Q E TIRE

Гума за терен од кал, Roverclaw M / T I од Atlander е дизајниран за употреба на џипови, лесни камиони и SUV кои честопа�

DEN 3.33