• Неодамнешно
Две Зебри Фрлаат Кутии За Перници Домашен Декор Пријатни Навлаки За Перничиња За Кревет Софа Автомобил Подароци

Две Зебри Фрлаат Кутии За Перници Домашен Декор Пријатни Навлаки За Перничиња За Кревет Софа Автомобил Подароци

Buyers rating:
DEN 0.33

Количина на стоки

?Оваа футрола за перници е практичен и убав украс кој додава боја и стил за фрлање перници и обезбедува дополнителна заштита и удобност. Убава форма, удобен материјал, лесен за чистење, е исто така добар избор како подарок. ?Големина и материјал : оваа кутија за перници е со димензии 18 на 18 инчи, што е совршено за повеќето перници. Изработен е од 100% полиестер и е мек и удобен. Шиење уредно, не е лесно да се отвори, не е лесно за деформација, не топка, многу издржлив. ?Исклучителен дизајн : Навлаките за Перници се добро изработени и печатени со висок квалитет за да се осигура дека бојата никогаш не избледува. Неговиот дизајн е извонреден и неговиот изглед е прекрасен. Обидете се да ја украсите вашата соба со навлаки за перници за да создадете добредојдена средина. ?Невидлив дизајн на патент : навлаката за перници доаѓа со нежен скриен патент кој не влијае на целокупнатаesетика. Непречено цртање и лесно расклопување. ?Лесно за чистење : може лесно да се вметне и отстрани од перницата за лесно чистење. Може да се мие рачно и нежно со машина и нема да се намали или избледи по миењето. ?Широк спектар на апликации : Навлаките за Перници се погодни за многу прилики : софа, кревет, канцеларија, дневна соба, спална соба, балкон, автомобил итн. да додадете елегантна атмосфера во вашиот дом или насекаде. Убаво дизајниран, тоа е исто така добар избор како подарок.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли

Многу кул за носење Ако сте сигурни во големината, испратете порака до Одлично За Забава, Секојдневен, С�

DEN 2.67
Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 639.20
Menот Палто Мажи Долги, Машки Coот Палто Палта Со Двојни Гради Ремен Лесна Лабава Јакна Преголема Ветробранска Ревер Долга Јакна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Menот Палто Мажи Долги, Машки Coот Палто Палта Со Двојни Гради Ремен Лесна Лабава Јакна Преголема Ветробранска Ревер Долга Јакна

Женски Каузален Лабав Дуксер Со Вратот На Екипажот Плус Големина 2023ops Мода Врвови Со Пуловер Со Долги Ра

DEN 822.24