• Неодамнешно
Зеуар Плус Големина Блузи За Жени Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Врв Лежерна Кошула Мода Цврста Маица Со Кратки Ракави За Жени

Зеуар Плус Големина Блузи За Жени Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Врв Лежерна Кошула Мода Цврста

Buyers rating:
DEN 335.68

Количина на стоки

големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см/41.73" Ракав : 44см/17.32 "Должина : 68см/26.77". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 45см/17.72 " Должина : 70см/27.56". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 46см/18.11 " Должина : 72см/28.35". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 47cm/18.50 " Должина : 74cm/29.13". Големина : 2 XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130cm/51.18 "Ракав : 48cm/18.90 " Должина : 76cm/29.92". Големина : 3 XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 138cm/54.33 "Ракав : 48.5 cm/19.09 "Должина : 78cm/30.71". Големина : 4 XL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 146cm/57.48 "Ракав : 49cm/19.29 " Должина : 80cm/31.50". Големина : 5 XL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 154cm/60.63 "Ракав : 49.5 cm/19.49 "Должина : 82cm/32.28". Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!. 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : . Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Јака : V-Вратот. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови. Зеуар Плус Големина Блузи За Жени Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Врв Лежерна Кошула Мода Цврста Маица Со Кратки Ракави За Жени.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија

Сликите на пангеа претставуваат зачудувачко Златно Украсено Дрво 24х18 Врамено со Уметничко Дело Со Двој

DEN 1.00
Сет за отпечатоци од океанот
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Сет за отпечатоци од океанот

Овој мек и удобен производ ќе го подобри секој декор Сет за отпечатоци од океанот T300 : Сет за печати паму�

DEN 1.00