• Неодамнешно
Активна маица за мажи и големи мажи на Расел, до 5xl

Активна маица за мажи и големи мажи на Расел, до 5xl

Buyers rating:
DEN 1.33

Количина на стоки

Разновиден и стилски за теренот за голф, канцеларијата или викендот. Оваа лесна и лесна поло маица од Расел е изградена со супериорна дишење и меко чувство. Заедно со вентилацијата за мапирање на телото и влажноста, оваа кошула е совршено целодневно парче за вашата гардероба да остане кул и суво. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи плоча со копче M. Јака. Кратки ракави. Влакната за влага се потли од телото, ве одржува да се олади и да се исуши. Intellifresh ™ Вградена заштита од мирис за да ги задржи ткаенините свежи. 62% најлон/38% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машка влага за влага од влага од Расел.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Bandai Power Rangers Dino Charge, Graphite Ranger Action Hero
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Bandai Power Rangers Dino Charge, Graphite Ranger Action Hero

Акционите херои на Power Rangers се построги и посилни од кога било, и се подготвени за акција како високо дета

DEN 461.92