• Неодамнешно
Јсккт Женски Обични Лабави Капри Панталони Еластични Половината Широка Нога Еднобојни Летни Панталони Со Џебови С-2ХЛ

Јсккт Женски Обични Лабави Капри Панталони Еластични Половината Широка Нога Еднобојни Летни Панталони Со Џебови С-2ХЛ

Buyers rating:
DEN 340.96

Количина на стоки

Еластично затворање. Женска Лежерна Лабава Капри Панталони Еластична Половината Широка Нога Еднобојна 3/4 Летни Панталони изработени Од 100% Памук, меки, дише, непроѕирни, супер растегливи лабави панталони овозможува слобода на секое движење. Функција : Висок Струк, сеопфатни панталони, висок струк, Цврста боја, лабаво вклопување, еластичен појас, должина 3/4, еднобојна, широка нога, 2 странични џебови и облоги на копчињата на ова основно издание женскиот каприс носи погодност во секојдневниот живот, основен, едноставен секојдневен стил и никогаш надвор од мода, Супер еластичен и многу удобен, давајќи ви поквалитетно и попристапно искуство. прави да изгледате стилски. Одговара : Спарете со блуза, графичка спортска маичка, сите видови блузи, модна јакна, туники, сандали, потпетици, чизми и ѓердан за пристоен изглед! Одлично за одење или одење во теретана. Прилики : овие модни секојдневни капри се совршени за работа, патување, забава, секојдневна, плажа, спорт, клуб, дневна и летна облека. Погоден за носење во текот на целата сезона. Совети за нега : машина Или рачно перење на студ, не избелувајте, Исушете Ја Линијата. Забелешка : ве Молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека боите што ги гледате се потполно исти со вистинските бои на производот. Женски панталони. Панталони Со Висок Струк. Жена широк нога лабава повик панталони.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни

Воодушевете го мажот во вашиот живот со овој уникатен комплет манжетни за новини Изработен од метал и д�

DEN 2.33
Зеуар Плус Големина Блузи За Жени Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Врв Лежерна Кошула Мода Цврста
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Зеуар Плус Големина Блузи За Жени Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Врв Лежерна Кошула Мода Цврста

големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см / 41.73" Ракав : 44см / 17.32 "Должина : 68см

DEN 335.68