• Неодамнешно
Женски Каубојски Чизми Удобни Ретро Зашилени Пети Западна Крава Девојка Средно Теле Чизми Бела 41

Женски Каубојски Чизми Удобни Ретро Зашилени Пети Западна Крава Девојка Средно Теле Чизми Бела 41

Buyers rating:
DEN 0.67

Количина на стоки

2"големина : 37us : 6.5 см24524, 5см/9.[Прилики] : Буци чизми за потпетици погодни за сите прилики, како Што Се Пешачење, Патување, Шопинг, Канцеларија, Забава, Датум, Фестивал, Свадба, Секојдневно носење, Свадба, Возење, Возење, Внатрешно, Надворешно, Одмор, Пролет, Лето,Aut,Зима. Тоа е симпатична трендовски и модерен, може да одговара со вашите здолништа, фустан и жан шорцеви. Искрено ќе одговориме на вашите прашања и ќе ви посакаме среќен шопинг.5 велика британија : 6.5 велика британија : 5.5 cmcn : 235foot должина : 23. ❥Покажете ја вашата мода.8"големина : 41us : 8.Големинаусукеујпцнфот Должина376, 54, 53623, 5 см23523, 5см/9.5 cm/10"големина : 42us : 9uk : 7eu : 41jp : 26 cmcn : 260foot должина : 26cm/10.[ЗАБЕЛЕШКА] : ве Молиме внимателно измерете ја должината и ширината на стапалото пред да нарачате, а потоа изберете ја точната големина според НАШАТА ТАБЕЛА со ГОЛЕМИНИ!Стил на пети : Зашилен Материјал За Ѓон : Гумена Пета Висок Стил : Бучен Метод на затворање на потпетици : Материјал За Заден патент : Туркање Висока Пета : 10см/4 "Висина На Платформата : 0,5 см/0,2" Пакет : 1 Пар Чевли Забелешка : ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ