• Неодамнешно
Дрвена Мерна Лажица Лажичка Кафе Грав Бар Кујна Печење САМ Алатка О3А7

Дрвена Мерна Лажица Лажичка Кафе Грав Бар Кујна Печење САМ Алатка О3А7

Buyers rating:
DEN 158.40

Количина на стоки

Опис 100% нова висококвалитетна боја : Темно Дрво, Лесен Материјал Од лажица : Црн Орев, Големина На Бука : 10 * 4,5 * 2см, Голема Големина : 16.8 * 4.8 * 2.5 карактеристики на см : природно производство на цврсто Дрво, еколошки и рустикално. Секое парче дрво има своја текстура со издржливи природни материјални карактеристики, долг работен век. Уникатен кружен дизајн, клучот за мерење може да ги исполни вашите различни барања. Производ производ вклучување : 1 * мерење лажица лажица материјал : црн орев, бука. Издржлив, природен материјал и има долг работен век. Големина : 10 * 4,5 * 2 см, голема големина : 16,8 * 4,8 * 2,5 погледнете Идеално за брашно, ориз, бонбони, кафе и други апликации. Ги задоволува сите ваши мерни потреби, вклучувајќи кафе, чај, шеќер, брашно, зачини итн. Совршено надополнување на други кујнски додатоци.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Пушти Ме ВО ПОСТЕР
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Пушти Ме ВО ПОСТЕР

Ова е сосема нов едностран репродукција печатење На Дозволете ми во постер Големината на хартијата е пр

DEN 159.84
Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Памук Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Целосна...

DEN 186.88
еден костим за капење за жени Жени Плус Големина Печатење Танкини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Обложени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

еден костим за капење за жени Жени Плус Големина Печатење Танкини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Обложени

Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 Биста : 8691см / 3436 "Половината : 6671с

DEN 479.84
Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли

Многу кул за носење Ако сте сигурни во големината, испратете порака до Одлично За Забава, Секојдневен, С�

DEN 2.67
Kaisercraft Decorative Stem Die-Rose
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Kaisercraft Decorative Stem Die-Rose

Совршен додаток на вашите занаетчиски проекти и многу повеќе! Компатибилен со повеќето машини за ембос

DEN 2.67
С. Поло Асн. Ткаена кошула за мажи
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

С. Поло Асн. Ткаена кошула за мажи

Задебелена карирана со бои инспирирани од летото, разноврсниот американски поло Асн Машка ткаена кошул

DEN 2.67