• Неодамнешно
Трансформатори Генерации Ретро Директор Хајброу Колекционерска Акција Слика

Трансформатори Генерации Ретро Директор Хајброу Колекционерска Акција Слика

Buyers rating:
DEN 559.52

Количина на стоки

Искусете ги бројките што го започнаа сето тоа. Оваа слика На Ретро Директорот На Трансформатори Е дизајнирана како оригиналната верзија На Г1, вклучувајќи стил на фигури, пакување и уметност инспирирана од изданијата На Г1 Од 1987 година, плус класични технички спецификации и додатоци. (Повторно)започнете колекција На Гроздобер Трансформатори со оваа Висока фигура. Хајброу повеќе би сакал да зборува за разликите отколку да се бори за нив. Тој смета дека војувањето е примитивно и варварско, па затоа бескрајно проповеда за своите ставови со големи зборови што никој не ги разбира. Неговиот бинарен партнер, Хорт, е весел и храбар како Што Хајброу е самобендисан. Оваа фигура На Висока Веѓа се претвора од робот во режим на хеликоптер со пропелери што се вртат во 12 чекори. Главата на фигурата на хајброу се претвора во Пилот На Директорот Хорт фигура. Доаѓа со 2 бластер додатоци. Исечете и зачувајте ги техничките спецификации на кутијата за споделување. Побарајте други ретро Директори и видете како вашите фигури се редат едни против други (секоја се продава одделно, предмет на достапност). Трансформаторите и сите поврзани знаци се заштитни знаци на хасбро. ИНСПИРИРАНА ОД ОРИГИНАЛНИОТ ДИЗАЈН На Г1 : оваа ретро Директорска фигура На Хајброу е инспирирана од оригиналното издание На Г1 Од 1987 година. КЛАСИЧНА КОНВЕРЗИЈА : фигурата Со Високи Веѓи има класична конверзија од робот во режим на хеликоптер во 12 чекори. Режимот на хеликоптер има пропелери што се вртат. ГЛАВАТА СЕ ПРЕТВОРА во ДИРЕКТОР : главата на фигурата На Хајброу се прикрива во Пилотот На Директорот Хорт фигура. Доаѓа со 2 бластер додатоци. РЕТРО ПАКУВАЊЕ : Инспириран од оригиналното Пакување Г1, овој пакет го содржи оригиналното лого На Трансформаторите Г1, уметноста на ликовите и класичните Автоботи наспроти Битката Со Децептикон. ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : техничките спецификации за Висока Веѓа се вклучени на пакетот во класичниот стил На Г1 фановите знаат и сакаат. Побарајте други фигури На Ретро Директорот и споредете ја јачината, брзината, огнената моќ и многу повеќе на фигурите (секоја продадена одделно, предмет на достапност).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

КОМПОНЕНТИ 306197
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

КОМПОНЕНТИ 306197

НЕРЃОСУВАЧКИ ЗА SS25193 обезбедуваме широк спектар на производи за задоволување на сите прибор за домаќин

DEN 2.33
Пита Женски Пешачки Карго Капри Панталони Лесни Брзи Суви Спортски Тренинг На Отворено Патување Кампување Каприс Висок Струк
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Пита Женски Пешачки Карго Капри Панталони Лесни Брзи Суви Спортски Тренинг На Отворено Патување Кампување Каприс Висок Струк

Исто така погоден за секојдневно носење и запознавање.70 "Должина : 73cm / 28 товарни панталони жени,женски к�

DEN 479.68
4 јули Машка Хавајска Кошула Сад Национално Знаме Дезенирана Кошула Јака Со Кратки Ракави Дневни Празнични Врвови За Печатење
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

4 јули Машка Хавајска Кошула Сад Национално Знаме Дезенирана Кошула Јака Со Кратки Ракави Дневни Празнични Врвови За Печатење

170; Големина На Возрасни : 2 XS,XS,S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL ,5 XL,6 XL,7 XL, 8 XL Сушете или пеглајте на ниска температура доколку

DEN 383.84
Жените Бохо Ракави Ками Широки Елек Врвот Плажа Одмор Ремен Резервоарот Блузи Дами Без Ракави Лето Каузална Ками Блуза Маица
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Жените Бохо Ракави Ками Широки Елек Врвот Плажа Одмор Ремен Резервоарот Блузи Дами Без Ракави Лето Каузална Ками Блуза Маица

Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет! Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Бохо Блузи Без Рака�

DEN 1.00
Outfmvch пижами за жени Женски Ноќен Фустан Плус Големина Долна Облека Ноќна Облека Здолниште Долна Облека долна облека за жени
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Outfmvch пижами за жени Женски Ноќен Фустан Плус Големина Долна Облека Ноќна Облека Здолниште Долна Облека долна облека за жени

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 3.00
Стандард Z Опашка Светло Коло
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Стандард Z Опашка Светло Коло

Замената со директно вклопување обезбедува леснотија на инсталација надвор од кутијата...

DEN 257.60
Dearfoams Cozy Comfort Puffer Scuff Slippe
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Dearfoams Cozy Comfort Puffer Scuff Slippe

Не станува многу пожестоко од нашите влечки од пуфери (кажете дека пет пати брзо)! Крзната обвивка ги лул

DEN 304.00
- ПРО ФС Б Комплетна Заптивка
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

- ПРО ФС Б Комплетна Заптивка

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

DEN 3.00
Вожидаоке Долна Облека Жени Нова Женска Плус Големина Транспарентна Заводлива Чипка Гаќи Со Висок Струк Женска Долна Облека
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Вожидаоке Долна Облека Жени Нова Женска Плус Големина Транспарентна Заводлива Чипка Гаќи Со Висок Струк Женска Долна Облека

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2399.84
Големи Момчиња Дуксери Мало Бебе Момчиња Девојки Дуксер Врвови Со Долги Ракави Секојдневни Есенски Пролетни Дуксери Отпечатоци
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Големи Момчиња Дуксери Мало Бебе Момчиња Девојки Дуксер Врвови Со Долги Ракави Секојдневни Есенски Пролетни Дуксери Отпечатоци

Повод : Секоја пригода Пол : Момчиња, Девојчиња Тип на ракав : Долг Ракав Ако имате било какви прашања, ве �

DEN 2.33
Бек Арнли 101-Безделничка Рака
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Бек Арнли 101-Безделничка Рака

Бек / Арнли е основана во 1914 година како Корпорација За Дистрибуција На Бек Во Њујорк од Ирвинг Бек...

DEN 4770.08