• Неодамнешно
Транспарентна Вода Светло Стакло Усна Сјај Навлажнувачки Огледало Преклопување Лента Трепка

Транспарентна Вода Светло Стакло Усна Сјај Навлажнувачки Огледало Преклопување Лента Трепка

Buyers rating:
DEN 2.67

Количина на стоки

Транспарентна Вода Светло Стакло Усна Сјај Навлажнувачки Огледало Преклопување Лента Трепкањепродажба на производи поени : Сјајни И без Суровост оригиналниот кармин со црвена боја со 6 бои, со исклучително удобно мат чувство и мека кремаста текстура се лизга без напор и рамномерно се покрива како паста и се суши до луксузна, кадифена завршница која трае со часови. Вегански и не тестирани на животни.Вистински во боја и Кремаст Овој кармин со големо влијание, богато пигментиран во 6 различни природни бои, поставува живописна боја со мат финиш. Комбинира незаменливо чувство со супериорна удобност и е направено за да испорача целосно заситена исплата на покриеност со само едно лизгање.Удобната и Широко користена лесна текстура и интензивната хидратација нудат свилено чувство со нулта гравитација. Погоден за купување како лична употреба или како подарок за вашата мајка, сопруга, девојка пријатели на роденден, денот на Благодарноста, Божиќ,Ноќта на Вештерките или други фестивали.Се-во-едно & Разноврсна овој гол комплет кармин создава совршено платно од секој изглед на усните од неутрален до смел за совршенство од ден до ноќ. Погоден за цела сезона шминка и во сите прилики, особено додека сте во канцеларија, состаноци, шопинг, забави. Одлично за секого, без разлика дали сте почетник во шминка или шминкер.Тип : Кармин Боја : 6 Бои Големина на кутија : како што е прикажано на фигурата содржина : 4.3 g Package вклучуваат : 1x Кармин Известување : Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи,1cm=10mm.ве Молиме дозволете грешка од 1-3mm поради рачно мерење. 100% сосема нов и висок квалитет. Совршен за употреба, совршен за одржување на опуштено и елегантно расположение. Совршен за секојдневна употреба, компактен и лесен. Ова е најдобриот избор за себе или за пријател. На залиха, брза испорака.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли

Многу кул за носење Ако сте сигурни во големината, испратете порака до Одлично За Забава, Секојдневен, С�

DEN 2.67
Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни

Воодушевете го мажот во вашиот живот со овој уникатен комплет манжетни за новини Изработен од метал и д�

DEN 2.33
Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 639.20
Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија

Сликите на пангеа претставуваат зачудувачко Златно Украсено Дрво 24х18 Врамено со Уметничко Дело Со Двој

DEN 1.00