• Неодамнешно
Имаш Хало - вен Печатење Пуловер За Жени Цветни Преголеми Џемпери Кошули Со Долги Ракави Врвови Од Туника За Хеланки Црни М

Имаш Хало - вен Печатење Пуловер За Жени Цветни Преголеми Џемпери Кошули Со Долги Ракави Врвови Од Туника За Хеланки Црни М

Buyers rating:
DEN 2.67

Количина на стоки

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благодарам!Материјал : 100% Полиестерска Сезона : Пролет; Aut; Зимска Дебелина : Стандардна Должина : Должина На Ракавот Со Средна Должина : Долга Деколте На Ракавот : Шема На Вратот На Екипажот : Стил На Печатење : Лежерно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дуксер Ве Молиме Не Само Повикувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку И Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 70cm/27.56" Големина : M Биста : 116cm/45.67" Рамо : 53cm/20.87" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 72cm/28.35" Големина : L Биста : 122см/48.03" рамо : 55см/21.65" ракав : 64см/25.20" должина : 74см/29.13" големина : xl биста : 128см/50.39" рамо : 57см/22.44" ракав : 65см/25.59" должина : 76см/29.92" големина : ххл биста : 134см/52.76" рамо : 59см/23.23" ракав : 66см/25.98" должина : 78см/30.71" внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : 100% Полиестер, лесен,мек и дише, ве загрева во fall и зима. КАРАКТЕРИСТИКИ : Хало-вен Пуловер за жени, Есенска И Зимска Маица,Смешна Графичка Симпатична Кошула Со долги ракави со хало-вен, дуксери За Костими За жени,хало-вен партиски врв. ПОВОД : Совршен За хало-носење, на отворено, работа, забава, божиќ, секојдневен живот, празници, училиште, запознавање, спорт, кампување, учење итн. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Најдобар подарок за жени, мајка, тетка, баба, девојка, сопруга, сестра, пријатели, учителка. Ако ја сакате, подарете и го ова писмо графички печатење кошула врвот како хало-ween подарок. Совети : ве Молиме погледнете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате (НЕ ГОЛЕМИНА). Сите други прашања, ве молиме контактирајте не.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

1.5 Кт Assер Сече Жолт Природен Цитрин 14к Изјава За Гравирање На Бело Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен Големина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

1.5 Кт Assер Сече Жолт Природен Цитрин 14к Изјава За Гравирање На Бело Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен Големина

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

DEN 6063.68
Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава

Големина хеланки од вештачка кожа за жени / ј2к панталони / плус големина хеланки за жени / сет за вежбање

DEN 319.84
Винил Налепници Налепници На Следете Ја Стрелката Цитат-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник Ѕид
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Винил Налепници Налепници На Следете Ја Стрелката Цитат-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник Ѕид

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака п�

DEN 1.67
Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли

Многу кул за носење Ако сте сигурни во големината, испратете порака до Одлично За Забава, Секојдневен, С�

DEN 2.67