• Неодамнешно
Владеење на модвеј Кралица Перформанси Кадифена Платформа Кревет Рамка Во Светло Сива Боја

Владеење на модвеј Кралица Перформанси Кадифена Платформа Кревет Рамка Во Светло Сива Боја

Buyers rating:
DEN 3200.00

Количина на стоки

Трансформирајте го декорот на вашата спална соба со суптилниот глам деко стил На Перформансите На Владеењето Кадифена Кралица Платформа Рамка За Кревет. Покриен со кадифе со меки перформанси отпорни на дамки, овој тапациран кревет може да се пофали со богата текстура на едноставниот дизајн на цврстите странични шини. Одмарајќи се на заострените ногарки од црно дрво, рамката за кревет со големина на кралица е цврста основа за душек за мемориска пена, латекс, внатрешен извор и хибридни душеци. Елиминирајќи ја потребата за пружина на кутија, овој кревет на платформата е комплетен со систем за поддршка на летва од топола, армиран централен зрак и потпорни нозе за трајна стабилност. Компатибилен со различни дизајни на кралицата, овој кревет на платформата на кралицата, исто така, дава впечатлива изјава како самостојно парче во главната спална соба или спалната соба за гости. Душекот не е вклучен. Потребно е собрание. Кралицата Кревет Рамка Тежина Капацитет : 800 фунти. РАМКА ЗА КРЕВЕТ НА ПЛАТФОРМА-Ажурирајте ја вашата главна спална соба или гостинска соба со едноставна елеганција и глам деко стил на овој кадифен кревет со богата текстура, чисти линии и заострени црни дрвени нозе. КАДИФЕНА РАМКА ЗА КРЕВЕТ-кадифе со меки перформанси отпорни на дамки ја покрива рамката на овој минималистички, но елегантен тапациран кревет. Овој кревет со низок профил е издржлив додаток кој поддржува до 800 килограми. РАЗНОВИДЕН КРЕВЕТ ЗА КРАЛИЦА-Закачете ја главата или искористете ја како самостојна рамка за кревет, овој кадифен кревет располага со речиси секој тип душек, вклучувајќи мемориска пена, внатрешен извор, латекс и хибридни душеци. РАМКА ЗА КРЕВЕТ СО ЛЕТВИ-со систем за поддршка на дрвена летва, овој кревет на кралицата ја елиминира потребата за пружина во кутија. Владеењето е основа за душеци која нуди здрава циркулација на воздухот и трајна поддршка. Цврста ОСНОВА За ДУШЕК - Изградена силна и издржлива, овој кревет на платформа е комплетен со армиран централен зрак и потпорни нозе. Димензии : 86,5 "Л х 63" В х 13 " Ч; Капацитет На Тежина : 800 фунти.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Бек Арнли 101-Безделничка Рака
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Бек Арнли 101-Безделничка Рака

Бек / Арнли е основана во 1914 година како Корпорација За Дистрибуција На Бек Во Њујорк од Ирвинг Бек...

DEN 4770.08