• Неодамнешно
Дазнико Женски Чевли Мода Женски Дише Чевли Со Врвки Рамни Чевли Обични Чевли Чевли За Жени Розова 9,5-10

Дазнико Женски Чевли Мода Женски Дише Чевли Со Врвки Рамни Чевли Обични Чевли Чевли За Жени Розова 9,5-10

Buyers rating:
DEN 575.84

Количина на стоки

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Пол : Жени, Девојче. Горен Материјал : вештачка кожа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза,Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Отворен Прст. Пета Висок Стил : . Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 2см/0,79". Висина на платформата : 1см/0,39". Пакет : 1 Пар Женски Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли). ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Големина шема : . Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" Нога Широк : 8.5 см/3.4"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" Нога Широк : 9см/3.5"Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7" ширина НА СТАПАЛОТО : 9 См/3,5"големина : 40 сад : 8 велика Британија : 6 Еу : 39 цн : 250 должина На стапалото : 25 СМ/9,8" ШИРИНА НА СТАПАЛОТО : 9,5 см/3,7"големина : 41 сад : 8,5 Велика Британија : 6,5 еу : 39,5 Цн : 255 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10" НОГА широк : 9,5 СМ/3,7"ГОЛЕМИНА : 42 САД : 9 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 должина на стапалото : 26см/10,2" широк стапало : 10см/3,9" 2. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување!. 1.Висококвалитетен Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. 4.Лесен Чевел за Одење,Удобен Дизајн На Лизгање,Амортизиран Избор,мода и Личност. 5.Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. чевли за жени, женски чевли, женски чевли, чевли за трчање жени, чевли за одење жени, рамни чевли жени, женски чевли за трчање,.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 639.20
Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава

Големина хеланки од вештачка кожа за жени / ј2к панталони / плус големина хеланки за жени / сет за вежбање

DEN 319.84