• Неодамнешно
Кинеско Црвено Образование Пропагандна Култура Круг Фрли Перница Дома Декорација Перница

Кинеско Црвено Образование Пропагандна Култура Круг Фрли Перница Дома Декорација Перница

Buyers rating:
DEN 2.00

Количина на стоки

Големина : Димензии : 16" дијаметар (рамен), 14" (полнети)Класификација : Перница Карактеристика : Изработена од висококвалитетна Симплекс плетена ткаенина, секоја страна е печатење во целосна боја со иста слика. овие 100% полиестерски перници се меки и без брчки.Машина перат синтетички исполнет вметнете вклучени.Материјал : Полнењето Од Полиестер (ПП Памук) и капакот од кадифена ткаенина ја прават оваа тркалезна количина на меко пакување на перницата : 1 х перница овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Кинеско Црвено Образование Пропагандна Култура Круг Фрли Перница Дома Декорација Перница.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Колекцијата за украси „Ступел дома“ што ја носиш, ја миеш дрвена штица изглед типографија со поцврста wallидна плакета уметност
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Колекцијата за украси „Ступел дома“ што ја носиш, ја миеш дрвена штица изглед типографија со поцврста wallидна плакета уметност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

DEN 1.00
Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава

Големина хеланки од вештачка кожа за жени / ј2к панталони / плус големина хеланки за жени / сет за вежбање

DEN 319.84
Микилон Женски Велигденско Печатење Без Ракави Обичен Кружен Врат Лабав Елек Машки И Женски Врвен Елек Со Кружен Врат Плус Големина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Микилон Женски Велигденско Печатење Без Ракави Обичен Кружен Врат Лабав Елек Машки И Женски Врвен Елек Со Кружен Врат Плус Големина

80 " Вратот : 37см / 14 Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне женски врвови обичн�

DEN 316.64