• Неодамнешно
Одморот засолниште за сал -метална платформа кревет со заоблен тапациран табла, кралица, крем

Одморот засолниште за сал -метална платформа кревет со заоблен тапациран табла, кралица, крем

Buyers rating:
DEN 3439.68

Количина на стоки

Додадете модерен допир во вашата спална соба со остатокот рамка за метални кревети Салем со заоблена тапацирана глава. Црн метален кревет рамка парови со заоблена глава во класичен стил. Поддржано од ролна од дрво, платформата за кревет ќе го задржи вашиот душек без потребна пролет за кутија, најдобро одговара за возрасни. Рамката за кревети со глава е достапна во три неутрални бои за да одговара на вашиот стил. Рамката за кревети се испорачува во вашиот дом во две кутии со вклучени сите потребни хардвер. Одмори засолниште за сал -метална платформа кревет со заоблена тапацирана табла, кралица, крем. Закривен дизајн : Металната рамка за кревети има нежна крива преку горниот дел од таблата. Класичен изглед : Слушалката е тапацирана во ткаенина слична на постелнина. Поддржано складирање : Рамката за платформа за кревет има 10 инчи простор за складирање, совршен за возрасни, тинејџери и деца. Изберете ја вашата боја : Достапно во јаглен, сива и крем во боја. Цврста поддршка : Капацитет на тежина од 800 фунти благодарение на Центарот за поддршка. Збогум пролет : Компатибилен со сите типови душеци и не треба пролет на кутијата. Бродови во две кутии : висококвалитетни бродови за мебел во две кутии и го олеснува внесувањето на поголеми предмети во вашиот дом. Собрани димензии на производот : 80,8 "L x 60" W x 45 "H; тежи 81 фунти. Димензии на пакетот : Поле 1 : 82" L x 9 "W x 5" H; Тежи 50 килограми; Поле 2 : 62 "L x 35" W x 2 "H; тежи 41 фунти. Боја на производот : крем. Големина на производот : кралица.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Оливен Попуст Миди Туника Блуза Кошули За Жени Екипажот Вратот Свети Патрик Ден Графички Модни Дами Лето Блузи Краток Ракав
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Оливен Попуст Миди Туника Блуза Кошули За Жени Екипажот Вратот Свети Патрик Ден Графички Модни Дами Лето Блузи Краток Ракав

08" Ракав : 20cm / 7 Ткаенината е удобна и дише, што ја прави кул за носење во лето Вашата крајна сатисфакција �

DEN 255.84
1.5 Кт Assер Сече Жолт Природен Цитрин 14к Изјава За Гравирање На Бело Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен Големина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

1.5 Кт Assер Сече Жолт Природен Цитрин 14к Изјава За Гравирање На Бело Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен Големина

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

DEN 6063.68
Bandai Power Rangers Dino Charge, Graphite Ranger Action Hero
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Bandai Power Rangers Dino Charge, Graphite Ranger Action Hero

Акционите херои на Power Rangers се построги и посилни од кога било, и се подготвени за акција како високо дета

DEN 461.92
Грижа мечки дами плетете го врвот
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Грижа мечки дами плетете го врвот

Овој шарен скимер исечен од мечки има мечки за нега Тој е лесен и супер удобен Направено од 60% памук / 40% �

DEN 0.67
Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни

Воодушевете го мажот во вашиот живот со овој уникатен комплет манжетни за новини Изработен од метал и д�

DEN 2.33