• Неодамнешно
2. КТ брилијантен маркиза исечен симулиран дијамант 18K розово злато солитер прстен SZ 4

2. КТ брилијантен маркиза исечен симулиран дијамант 18K розово злато солитер прстен SZ 4

Buyers rating:
DEN 11983.68

Количина на стоки

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде што се испреплетува класичната убавина и брилијантност. Секое парче е критички дизајнирано и внимателно изработено како дел од нашето најсовремено производство на убави накит што се наоѓа во широк спектар на стилови и лабави камења, кои варираат од природни, до лабораториски создадени и симулирани камења .. . . Главен камен. Камењата што ги продаваат Клара Пучи се оригинални скапоцени камења. Информациите дадени во врска со намалувањето, јасност и големината на нашите камења се автентични. Со повеќе од 30 години искуство, нашите одлични рејтинзи и прегледи на клиенти се директен резултат на нашите високо ценети производи и услуги .Cut : Cemstone—‚s исечен, формата или аспектите, што го прави да блесне.Коа : оценка во боја, почнувајќи од безбојни до разни нијанси. Карат : Тежина на камен или масовна тежина или масовна пораки : Карат вкупна тежина (CTW) оригинални скапоцени камења; Понудени по непобедливи цени . продадени од Клара Пучи и се бесплатни од конфликти. Загарантиран сет во Solid, 14 K или 18 K автентицирано, печат злато. Сите предмети што се продаваат од Клара Пучи вклучуваат ограничена гаранција. Производите за дизајнирање дизајнирани, произведени и продадени само од Клара само од Клара Пучи во Соединетите држави .. Секој аспект на нашето убаво производство на накит е критички дизајниран и внимателно изработен како дел од нашиот специјализиран процес на производство на зелено производство. Ние нудиме ограничена гаранција за живот за сите артикли, кои опфаќаат оштетени, обезцветени или облачни камења. Ние ќе ги замениме бесплатно . Ако не сте задоволни од производот од која било причина, ние во Клара Пучи сме задоволни да понудиме опција за враќање на кавгата од 60 дена доколку е потребно . Сите продадени накит се продаваат, произведени и дизајнирани од Клара Pucci е загарантирана да биде без конфликт и придружена со нашата картичка за автентичност . без никакви трошоци ги нудиме најбрзите и најсигурни услуги за испорака во индустријата за нашите купувачи имаат корист да обезбедат соодветни мерки за безбедност.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Ексклузивна Онлајн Понуда ХИМИВЕЈ Обичен Дуксер Со Качулка Женски Секојдневен Моден Цветен Принт Тркалезен Врат Лабав Дуксер
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ексклузивна Онлајн Понуда ХИМИВЕЈ Обичен Дуксер Со Качулка Женски Секојдневен Моден Цветен Принт Тркалезен Врат Лабав Дуксер

Воведување на нашиот "Подигнете Го Вашиот Секојдневен Шик : Женски Рекреативен Дуксер, " разноврсно парч

DEN 3.00
Грижа мечки дами плетете го врвот
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Грижа мечки дами плетете го врвот

Овој шарен скимер исечен од мечки има мечки за нега Тој е лесен и супер удобен Направено од 60% памук / 40% �

DEN 0.67
1.5 Кт Assер Сече Жолт Природен Цитрин 14к Изјава За Гравирање На Бело Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен Големина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

1.5 Кт Assер Сече Жолт Природен Цитрин 14к Изјава За Гравирање На Бело Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен Големина

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

DEN 6063.68