• Неодамнешно
Електрична облека за добиток на Докулер, водоотпорни животни подигнуваат ограда за енергија со голема моќност за напојување за фарма за живина за фарма за живина

Електрична облека за добиток на Докулер, водоотпорни животни подигнуваат ограда за енергија со голема моќност за напојување

Buyers rating:
DEN 2.67

Количина на стоки

Забележете, оваа ставка испорачува од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена . Домаќинот на оградата ќе го подигне напонот на пулсот со висок интензитет од 12k V со висок интензитет преку модулот за зајакнување на пулсот и ќе го пренесе на линијата на оградата, кога животното близу до линијата на оградата, пулсот со висок напон ќе му даде на животното силно чувство за високонапонски електричен шок, но времетраењето на пулсот е многу кратко само 0,2 секунди, така што само ќе му даде на животното сериозно предупредување и нема да му наштети на животното. Theивотното ќе формира условени рефлекси откако ќе бидат предупредувани неколку пати, тие нема да ја оградат оградата во активностите на оградата. Може да пробате .. Карактеристики : . Висока моќност, електрична енергија со електрична енергија со ниска цена на електрична енергија . Два начини на снабдување со електрична енергија, дополнувања на електрична енергија во домаќинството и напојување со батерија . Целосен водоотпорен дизајн, без ограничување на времето и местото . опремени со дигитален дисплеј за електрична количина, можете да го видите Податоци јасно, заштеда на време и многу погодно . Домаќинот има технологии со двојна протекција, безбедност и за животинско и човечко тело, во меѓувреме, машината . може да се искористи за да се поправат лошите навики на Полтрис и ги задржува несаканите предатори надвор од вашата ограда . Погодно За фарма, фарма за живина, шума, задржување на добиток и слично .. два вида по избор, можете да изберете вообичаен тип и тип на аларм според вашите барања . Тип на аларм (по избор) : Опремено со аларм функција, вграден мрежен чип, чип на мрежа, чип, вграден мрежен чип, чип на мрежа, вграден мрежен чип, чип на мрежа, Тоа ќе го алармираат далечинскиот управувач со мобилефон за да обрнете внимание на ситуацијата на оградата .. Спецификации : . Име : Електрична ограда. Материјал : пластика. Тип : Заеднички тип, тип на аларм (по избор). Големина на артикалот : 160 * 90 * 65mm / 6.30 * 3.54 * 2.56in. Големина на пакетот : 230 * 190 * 80mm / 9.06 * 7.48 * 3.15in. Тежина на пакет : 1100g / 2.43lb. Листа за пакување : . 1 * Електрична ограда Енергија со голема моќност, електрична енергија со ниска цена Енергија. , можете да ги видите податоците јасно, заштеда на време и многу погодно . Домаќинот има технологии за двојна протекција, безбедност и за животинско и човечко тело, во меѓувреме, машината.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Колекцијата за украси „Ступел дома“ што ја носиш, ја миеш дрвена штица изглед типографија со поцврста wallидна плакета уметност
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Колекцијата за украси „Ступел дома“ што ја носиш, ја миеш дрвена штица изглед типографија со поцврста wallидна плакета уметност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

DEN 1.00
1.5 Кт Assер Сече Жолт Природен Цитрин 14к Изјава За Гравирање На Бело Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен Големина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

1.5 Кт Assер Сече Жолт Природен Цитрин 14к Изјава За Гравирање На Бело Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен Големина

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

DEN 6063.68
Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни

Воодушевете го мажот во вашиот живот со овој уникатен комплет манжетни за новини Изработен од метал и д�

DEN 2.33
Микилон Женски Велигденско Печатење Без Ракави Обичен Кружен Врат Лабав Елек Машки И Женски Врвен Елек Со Кружен Врат Плус Големина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Микилон Женски Велигденско Печатење Без Ракави Обичен Кружен Врат Лабав Елек Машки И Женски Врвен Елек Со Кружен Врат Плус Големина

80 " Вратот : 37см / 14 Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне женски врвови обичн�

DEN 316.64