• Неодамнешно
Ymiytan женски сандали се лизга на рамни сандали отворени слајдови на пети дневно анти -лизгање на лакот за дишење на куќи злато 5

Ymiytan женски сандали се лизга на рамни сандали отворени слајдови на пети дневно анти -лизгање на лакот за дишење на куќи злато

Buyers rating:
DEN 3.33

Количина на стоки

Description : Gender : Women, Woman, Ladies, Lady, Female Style : Flat Sandals, Fashion Slippers, Slides, Slide Sandals, Summer Slippers, Beach Shoe Pattern Type : Solid Color Color : Black, Pink, Gold (Optional) Size : US 4.5, US 5 , САД 5,5, САД 6, САД 7, САД 7,5, САД 8, САД 8,5, САД 9 (следете ја табелата со големина за да изберете ве молам) Горниот материјал : Puout Sole Материјал : Гумален тип : Flatfastening : Slip Ontoe Type : Open Toe Tube Висина : Ниско Топсезона : Летокази : Обични, дневни, затворени, отворени, празници, плажа, улица, одење : 1. Рамните сандали за жени се безвременски во стил и парови совршено со секоја обична облека! 2. Лесно се лизгаат и одат, сандалите се дизајнирани за удобно излегување.3. Светло гума за исклучителна флексибилност и влечење.4. Удобна рамна конструкција за удобно целодневно носење со најразлични облеки.5. Прилики : шопинг, датира, одмор, секојдневно носење, забава, плажа, улица, летни обични сандали. Содржина на пакувања : 1 пар рамни сандали (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-2mm да се разликува поради рачното мерење, благодарам. (Целото мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) Модни сандали : Рамни сандали за жени имаат отворен пети и шупнат горе со дизајн на лак и мека влошка донесуваат утеха и ќе импресионира во сите обични прилики. Отворениот пети ги задржува нозете дишени . лесно вклучени и исклучени : Лизгајте десно во овие рамни сандали. Сандалите на летото отворено може да се преземат и исклучуваат без напор. Дизајнот за лизгање е удобен и едноставен . не-лизгачки ѓон : рамни сандали нудат лесна и трајна издржливост. Не-лизгачки гумен ѓон во дизајн на текстура што ве спречува да се лизгате кога шетате на влажен под . рамни сандали за жени : летните слајдови се лесни и удобни. Обичен летен изглед!. Прилики : без разлика дали носите шорцеви, фармерки, маици или здолништа, овие жени сандали можат да се носат со која било од вашите облеки. Совршено за одење, шопинг, внатрешни и надворешни активности, летна плажа, забава или канцеларија итн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Bandai Power Rangers Dino Charge, Graphite Ranger Action Hero
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Bandai Power Rangers Dino Charge, Graphite Ranger Action Hero

Акционите херои на Power Rangers се построги и посилни од кога било, и се подготвени за акција како високо дета

DEN 461.92
Terra & Sky Women's Plus Size Sige Active Pant Active Pant
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Terra & Sky Women's Plus Size Sige Active Pant Active Pant

Панталони со засилени женски е тоа што сигурно ќе ги сакате Изработено е од мека и издржлива мешавина од

DEN 0.33