• Неодамнешно
Women'sенски врвови на резервоарот, без ракави, без ракави градиенти градиенски пердуви ленти со цвеќиња, пулвер, дами лето лабаво вклопни врвови

Women'sенски врвови на резервоарот, без ракави, без ракави градиенти градиенски пердуви ленти со цвеќиња, пулвер, дами лето

Buyers rating:
DEN 3.00

Количина на стоки

Womenенски врвови на резервоарот, без ракави, без ракави, градежни градиенти/пердуви/ленти/цвеќиња/знаме, пулвер, дами лето лабаво вклопни врвови. Табела со големина (CM) : . S tbust : t54 tl length : t47. M tbust : t58 tl length : t50. L tbust : t64 tl length : t51. Xl tbust : t70 tl length : t52.5. Xxl tbust : t76 tl length : t54. Табела со големина (инч) : . S tbust : T21.26 tl length : T18.5. M tbust : t22.83 tl length : t19.69. L tbust : t25.2 tl length : t20.08. Xl tbust : t27.56 tl length : t20.67. Xxl tbust : t29.92 tl length : t21.26. Спецификации. Стил : Мода. Пол : жени. Тип на шема : Печатено. Материјал : полиестер. Ракав : Без ракави. Повод : Обичен. Пријателски совети. 1. Ве молиме kindубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење внимателно пред да ја купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи заради светлината. Благодарам .. Содржина на пакетот. 1* врвови. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Полиестер со висок квалитет. Лесните врвови се пријателски за кожата, меки, мазни, затегнати, дише, стилски и удобно за носење . Карактеристики : Летните обични резервоари се достапни во најразлични стилови : градиент/пердув/ленти/цвеќиња/знаме. Плетираниот дизајн прави да изгледате потенки. Дизајнот без ремен го истакнува деколтето . Совпаѓање : Врвовите на жените ве прават убави, стилски и елегантни. Совршено за спарување со панталони, шорцеви, здолништа, потпетици, чизми, кардигани, блејзери, јакни и повеќе . Сцени : Врвовите се погодни за многу сценарија, како што се дом, библиотека, концерти, коктели, училиште, секојдневно носење, барови, датуми . Ова би бил совршен подарок за еден пријател дама . Големини : S/M/L/XL/XXL. Ве молиме, изберете ја големината според реалната состојба. Можете да изберете малку поголема големина според вашите потреби. Можат да ги носат повеќето жени.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава

Големина хеланки од вештачка кожа за жени / ј2к панталони / плус големина хеланки за жени / сет за вежбање

DEN 319.84
Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Памук Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Целосна...

DEN 186.88
Студио Отворено јадење сет метален мебел за внатрешен двор со столици за вртење на вртливата и метална плоштад трпезариска маса
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Студио Отворено јадење сет метален мебел за внатрешен двор со столици за вртење на вртливата и метална плоштад трпезариска маса

MF Studio е дизајнерски бренд и производител што укажува на обезбедување на високо квалитетен мебел за град

DEN 5860.64