• Неодамнешно
Jackекани 14к жолто злато мажи овално ореол бело CZ почетна буква прстен

Jackекани 14к жолто злато мажи овално ореол бело CZ почетна буква прстен

Buyers rating:
DEN 0.67

Количина на стоки

Овој импозантен машки прстен вклучува дизајн на филигран на шанкот и зачудувачки ореол на брилијантни камења на врвот. Писмото за фонтот за скрипти, почетното зазема централна фаза на лицето на рингот, што го прави совршен избор како подарок за секоја пригода. Направено од фино 14к жолто злато и може да се пофали со висок полски финиш, овој прстен е сигурен дека ќе направи одличен додаток на секоја колекција. Нашите прстени се гордо изработени во нашата фабрика во Калифорнија .. Бренд : Jackекани. Тежина* : 9,72 грама. Тип на метал, боја : 14к злато жолта. Земја на потекло : САД. . * Бидејќи нашите предмети се рачно изработени и рачно полирани, вистинската тежина може да варира малку. Овој импозантен првичен прстен на мажите вклучува дизајн на филигран на шанкот и зачудувачки ореол на брилијантни камења . само вистинско, фино злато се користи за изработка на овој импресивен прстен. Овој прстен не е позлатен, исполнет или натопен . гордо се испорачува директно од нашата фабрика за производство во САД.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Јубнлви Тепих Божиќна Врата Персонализирана Декорација На Влезната Врата Божиќна Декорација Божиќен Декор Празничен Декор
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јубнлви Тепих Божиќна Врата Персонализирана Декорација На Влезната Врата Божиќна Декорација Божиќен Декор Празничен Декор

За Големината : Единицата Со Кинеска Големина Е Различна Од големината НА САД, 1 инч=2,54 см; 10 инчи=25,4 см;Мо�

DEN 0.67
Попуст Женски Есенски Моден Дуксер Божиќно Печатење Со Букви Џеб Со Џеб Пуловер Кошула Со Качулка Со Качулка Со Врвка Црн XL
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Попуст Женски Есенски Моден Дуксер Божиќно Печатење Со Букви Џеб Со Џеб Пуловер Кошула Со Качулка Со Качулка Со Врвка Црн XL

Карактеристика на материјалот, Нашиот дуксер / качулка / пуловер т изработен со мека и дише ткаенина, ул�

DEN 1.33
Детали За рака Блок За Брусење Рачни Влошки За Брусење Без Лизгање Блокови За Брусење На Глувчето И Јамка За Шкурка На Глувчето
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Детали За рака Блок За Брусење Рачни Влошки За Брусење Без Лизгање Блокови За Брусење На Глувчето И Јамка За Шкурка На Глувчето

1 ПРОМЕНЕТЕ ГИ ДИСКОВИТЕ : подлогата за поддршка на куката и јамката одговара на секој диск за брусење од

DEN 238.24
4 јули Машка Хавајска Кошула Национално Знаме На САД Графички Отпечатоци Јака За Кошула 3Д Печатење На Отворено Улица Со Кратки
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

4 јули Машка Хавајска Кошула Национално Знаме На САД Графички Отпечатоци Јака За Кошула 3Д Печатење На Отворено Улица Со Кратки

€Многу Големина}Големина На Дете : 100.● Што има во пакетот q 1x Кошули Тропските кошули за мажи можат лесн�

DEN 1.33