• Неодамнешно
Сет за девојчиња Таису, Долги ракави зајачки цвет, ромпер + срцев крпеница суспензија фустан

Сет за девојчиња Таису, Долги ракави зајачки цвет, ромпер + срцев крпеница суспензија фустан

Buyers rating:
DEN 227.84

Количина на стоки

Бебе девојки 2 парчиња сет, долг ракав зајачки цвет печатење ромпер + срцев крпеница суспензија фустан. Одличен подарок за бебешки девојчиња што ги прави поубави, ќе добијат многу комплименти! . Табела на големини. Големина (CM). 0-3 месеци Должина на тромпер : T36 T TBUST : T46 T TDRESS должина : T39 T Twaist : T50. 3-6 месеци Должина на тромпер : t38 t tbust : t48 t tdress должина : t41 t twaist : t52. 6-9 месеци должина на тромпер : t40 t tbust : t50 t tdress должина : t43 t twaist : t54. 9-12 месеци Должина на тромпер : t42 t tbust : t52 t tdress должина : t45 t twaist : t56. 12-18 месеци Должина на тромпер : t44 t tbust : t54 t tdress должина : t47 t twaist : t58. t t t t t t t t. Големина (инч). 0-3 месеци Должина на тромпер : T14.17 TBUST : T18.11 TDRESS должина : T15.35 Twaist : T19.69. 3-6 месеци должина на тромпер : t14.96 tbust : t18.90 tdress должина : t16.14 twaist : t20.47. 6-9 месеци должина на тромпер : t15.75 tbust : t19.69 tdress должина : t16.93 twaist : t21.26. 9-12 месеци Должина на тромпер : t16.54 tbust : t20.47 tdress должина : t17.72 twaist : t22.05. 12-18 месеци Должина на тромпер : T17.32 TBUST : T21.26 TDRESS должина : T18.50 Twaist : T22.83. Спецификација. Име на артикалот : Сет на здолништа за бебиња. Боја : Црвена тула. Големина : 0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-9 месеци, 9-12 месеци, 12-18 месеци. Материјал : Мешавина од памук. Ракав : долг ракав. Модел : Печатење со цвет од зајаци. Содржина на пакетот. 1 п.п. x суспензија здолниште. 1pc x Romper. Пријателски совети. 1. Ве молиме kindубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме, забележете дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот. Благодарам .. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека ткаенина : Комплетот за облекување на девојчињата е изработен од врвен материјал за мешавина од памук, пријателски за кожата, мека и удобна за носење . Дизајн : Римпер има долг ракав, вратот на екипажот, зајак, цвет и печатење пеперутка, копчињата за препоните се погодни за промена на пелена. Пар со здолниште со суспензија кое има цврста боја и срцев дизајн, многу симпатична . Достапна големина : Постојат 5 големини за избор : 0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-9 месеци, 9-12 месеци, 12- 18 месеци. Редовно вклопување штрајкува удобна рамнотежа помеѓу лабава и пригода . Поводот : Овој сет за фустани за девојчиња е совршен за секојдневно, секојдневно, забава, семејна активност, фотографија, празник, роденден, црква и специјални прилики . Пакет и грижа : 1 парче Ромпер, 1 парчиња здолниште со суспензија. Се предлага машина за перење, виси за суво, ве молиме, не бели.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Женски Летни Буркини Муслимански Костими За Капење Женски Двостепен Костим За Капење Плажа Со Долги Ракави Костим за Пливање
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Летни Буркини Муслимански Костими За Капење Женски Двостепен Костим За Капење Плажа Со Долги Ракави Костим за Пливање

Големина : С Биста : 80см / 31,50" Половината : 5868см / 22,8326,77 "Колк : 76см / 29,92 " Рамо : 33см / 12,99" Ракав : 57см / 22,44 "Долж�

DEN 367.84
Сет на седишта за автомобили опфаќа оган цртан филм симпатична дух Ноќта на вештерките Јапонија Апстракт есенски црна универзална
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Сет на седишта за автомобили опфаќа оган цртан филм симпатична дух Ноќта на вештерките Јапонија Апстракт есенски црна универзална

Материјал 2 пакувања на предното седиште на пакувањето, изработено од трајно дише и флексибилна полиес�

DEN 2.33
Bookerените на букерот летни обични каприс широки нозе панталони за декорација на странично опуштено земјоделски култури широки
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Bookerените на букерот летни обични каприс широки нозе панталони за декорација на странично опуштено земјоделски култури широки

Миење на рацете и машината што се мијат, суво чисто пол : жени Јака : Бр ПЕТНИЦИ : Печатени Пакетот вкл�

DEN 340.96
Шорцеви за тренингот Еципвз, женски голф шорцеви Брзи сув истегнат фустан, работа за пешачење за пешачење за жени случајно лето
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Шорцеви за тренингот Еципвз, женски голф шорцеви Брзи сув истегнат фустан, работа за пешачење за пешачење за жени случајно лето

Еластични спортови на половината Брзи шорцеви, женски здолниште фитнес, суви шорцеви Спортски панталон

DEN 2.33
Хиригин Божиќно семејство што одговара на пижами поставени Божиќни диносаурус печати PJS костум со долга ракав маица лабава
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Хиригин Божиќно семејство што одговара на пижами поставени Божиќни диносаурус печати PJS костум со долга ракав маица лабава

Пукама родителдете постави цртани филмови диносаурус контрастна боја на долги ракави врвови + панталон

DEN 364.64
Фустан за жени, женски боемски цветни принт макси фустан Краток ракав тркалезен врат плажа проточна забава Плажа на плажа Скај
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фустан за жени, женски боемски цветни принт макси фустан Краток ракав тркалезен врат плажа проточна забава Плажа на плажа Скај

Белешка !!! Ве молиме, не само упатете го упатството за големина обезбеден од, туку и да го упатувате наши�

DEN 3.00