• Неодамнешно
вендунид дуксери за жениching И Зима Боја Појавување На Качулка Патент Топол Кардиган Плетено Палто Вино

вендунид дуксери за жениching И Зима Боја Појавување На Качулка Патент Топол Кардиган Плетено Палто Вино

Buyers rating:
DEN 137.92

Количина на стоки

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : M - - БИСТА : 100см/39.37" - - ракав : 56см/22.05" - - ДОЛЖИНА : 66СМ/25.98" - - Рамо : 43см/16.93". Големина : Л - - Биста : 104см/40.94" - - ракав : 57см/22.44 "- - Должина : 68см/26.77 "- - рамо : 45см/17.72". Големина : XL - - Биста : 108cm/42.52 "- - ракав : 58cm/22.83 "- - Должина : 70cm/27.56 "- - рамо : 47cm/18.50". Големина : XXL - - Биста : 112cm/44.09 "- - ракав : 59cm/23.23 "- - Должина : 72cm/28.35 "- - рамо : 49cm/19.29". Големина : XXXL - - Биста : 116cm/45.67 "- - ракав : 60cm/23.62 "- - Должина : 74cm/29.13 "- - рамо : 51cm/20.08 " Дуксери За Жени. Машки Есенски И Зимски Патент Со Качулка Со Качулка Топол Кардиган Плетен Мантилкарактеристики : ● Материјал●изработен е од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење.`+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.●Натпревар●Совршено совпаѓање со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, фармерки и така натаму.①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за секојдневни, и верувам дека ќе ви се допаднат. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. Сезона : Aut и зима пол : Менокација : Дневна И работна Облека Должина : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Мода,Слободно Време Должина На Ракавот : Долго што добивате : 1 Еез Палто.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни

Воодушевете го мажот во вашиот живот со овој уникатен комплет манжетни за новини Изработен од метал и д�

DEN 2.33
Оливен Попуст Миди Туника Блуза Кошули За Жени Екипажот Вратот Свети Патрик Ден Графички Модни Дами Лето Блузи Краток Ракав
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Оливен Попуст Миди Туника Блуза Кошули За Жени Екипажот Вратот Свети Патрик Ден Графички Модни Дами Лето Блузи Краток Ракав

08" Ракав : 20cm / 7 Ткаенината е удобна и дише, што ја прави кул за носење во лето Вашата крајна сатисфакција �

DEN 255.84
Ексклузивна Онлајн Понуда ХИМИВЕЈ Обичен Дуксер Со Качулка Женски Секојдневен Моден Цветен Принт Тркалезен Врат Лабав Дуксер
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ексклузивна Онлајн Понуда ХИМИВЕЈ Обичен Дуксер Со Качулка Женски Секојдневен Моден Цветен Принт Тркалезен Врат Лабав Дуксер

Воведување на нашиот "Подигнете Го Вашиот Секојдневен Шик : Женски Рекреативен Дуксер, " разноврсно парч

DEN 3.00
Грижа мечки дами плетете го врвот
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Грижа мечки дами плетете го врвот

Овој шарен скимер исечен од мечки има мечки за нега Тој е лесен и супер удобен Направено од 60% памук / 40% �

DEN 0.67