• Неодамнешно
Појаси за брусење 40 60 80 120 180 240грит За Црно И Декер

Појаси за брусење 40 60 80 120 180 240грит За Црно И Декер

Buyers rating:
DEN 108.80

Количина на стоки

Детали : * Сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, потрајни.* Одговара За Црни И Декер Моќни датотеки бд 280, бд 282 е, бд 290, бд 292 е, ка 290, ка 292, ка 292 е, ка 293 е*Ронки : 40/60/80/120/180/240 (На 10 парчиња)*Боја : Како Што Покажуваат Сликите*Димензија : 13 х 457 мм (Прибл.) * Материјал : Содржина На Алумина Пакет : 60*ремени За Брусење Забелешка : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на Вашиот Сосема нов и висок квалитет. Изработени од висококвалитетен материјал, потрајни. Погоден За Црни И Декер Моќни датотеки бд 280, бд 282 е, бд 290, бд 292 е, ка 290, ка 292, ка 292 е, ка 293 е. Грит : 40/60/80/120/180/240(на 10 парчиња). Боја : Како Што Покажуваат Сликите.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Вожидаоке Долна Облека Жени Нова Женска Плус Големина Транспарентна Заводлива Чипка Гаќи Со Висок Струк Женска Долна Облека
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Вожидаоке Долна Облека Жени Нова Женска Плус Големина Транспарентна Заводлива Чипка Гаќи Со Висок Струк Женска Долна Облека

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2399.84
Жените Бохо Ракави Ками Широки Елек Врвот Плажа Одмор Ремен Резервоарот Блузи Дами Без Ракави Лето Каузална Ками Блуза Маица
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Жените Бохо Ракави Ками Широки Елек Врвот Плажа Одмор Ремен Резервоарот Блузи Дами Без Ракави Лето Каузална Ками Блуза Маица

Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет! Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Бохо Блузи Без Рака�

DEN 1.00
во - фузул Fashion Модни Зделки
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

во - фузул Fashion Модни Зделки

Прилика : тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа.Панталоните се с

DEN 319.84
Црните Енергетски Возила За Полнење Ја Штитат Животната Средина Лаптоп Официјална Ткаенина Хард Корица Класичен Дневник Дневник
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Црните Енергетски Возила За Полнење Ја Штитат Животната Средина Лаптоп Официјална Ткаенина Хард Корица Класичен Дневник Дневник

Големина : големина А5 (14,4 см х 21 см / )Класификација : Тетратка, Дневник, Дневник : Одлична издржливост Со

DEN 1.00
Outfmvch пижами за жени Женски Ноќен Фустан Плус Големина Долна Облека Ноќна Облека Здолниште Долна Облека долна облека за жени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Outfmvch пижами за жени Женски Ноќен Фустан Плус Големина Долна Облека Ноќна Облека Здолниште Долна Облека долна облека за жени

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 3.00