• Неодамнешно
Паметен и Секси Женски Лесно Обложен Градник Без Прерамки, Стил-СА1373

Паметен и Секси Женски Лесно Обложен Градник Без Прерамки, Стил-СА1373

Buyers rating:
DEN 271.04

Количина на стоки

Подготвени сте за вашиот момент на црвениот тепих? Паметниот И Секси градник Без Прерамки Обложен Со Светлина е најдобриот градник без прерамки за секоја посебна пригода во вашиот календар. Лесно обложени, мазни чаши со долна жица ги поддржуваат вашите облини со или без ремени. Овој удобен градник без прерамки ќе остане на место додека се движите или танцувате. Вклучивме дополнителни детали за поддршка како силиконска постава долж деколтето и долната лента и долната жица и страничното коскење. Најудобниот градник без прерамки што некогаш ќе го поседувате, центарот гор и предните крила се обложени со мека пена за да бидете удобни и безбедни. Подготвени за секоја промена на облеката, можете да го носите овој повеќенасочен градник со едно рамо или традиционални, оглавни или вкрстени ремени. Како компанија Во Сопственост На Жени, правењето да се чувствувате сигурни секој ден е нашиот прв приоритет. Заслужувате долна облека која е и удобна и возбудлива. Со совршен стил и вклопување, ви олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Ние веруваме дека сте моќни, Вие Сте Паметни И Секси. Тоа не е се, ние исто така ги поддржуваме жените на повеќе начини од една. За секоја продадена Паметна И Секси облека, правиме донација за организации кои ги зајакнуваат и поддржуваат жените. Паметниот И Секси градник Без Прерамки Обложен Со Светлина е најдобриот градник без прерамки за секоја посебна пригода во вашиот календар. Овој удобен градник без прерамки ќе остане на место додека се движите или танцувате. Вклучивме дополнителни детали за поддршка како силиконска постава долж деколтето и долната лента и долната жица и страничното коскење. Центарот гор и предните крила се обложени со мека пена за да бидете удобни и безбедни. Мазните, лесно обложени чаши лежат рамно под облеката и додаваат лифт со природен изглед со средна покриеност. Прилагодливи, отстранливи ремени може да се носат 6 начини : носете класичен, оглавник, вкрстен грб, еден ремен или како градник без прерамки. Двослојните мрежести крилја обезбедуваат мазнење на грбот и лежат рамно под облеката, помагајќи да се минимизира секое испакнување. Овој женски градник се спојува во задниот дел со екстра широка, мека кука и затворање на очите. Сите големини имаат 3 реда спојки, висината на куката и окото варира во зависност од големината. Достапно во над 30 големини на градник, вклучувајќи големини на градник без прерамки со плус големина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Bandai Power Rangers Dino Charge, Graphite Ranger Action Hero
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Bandai Power Rangers Dino Charge, Graphite Ranger Action Hero

Акционите херои на Power Rangers се построги и посилни од кога било, и се подготвени за акција како високо дета

DEN 461.92