• Неодамнешно
Dearfoams Cozy Comfort Puffer Scuff Slippe

Dearfoams Cozy Comfort Puffer Scuff Slippe

Buyers rating:
DEN 304.00

Количина на стоки

Не станува многу пожестоко од нашите влечки од пуфери (кажете дека пет пати брзо)! Крзната обвивка ги лулка нозете со секој чекор, додека дизајните за прилагодување на DF не-потпевнување се осигураат дека сте секогаш совршена мешавина од ладно и удобно. Најдобро од сè, еден пар докажани внатрешни/надворешни надворешни страни нудат голем изговор за да се опуштите во движење! Дишењето ткаен горен со ватенка . пријатна крзнена обвивка и стапало . без удобност на пот со адаптерот DF не ги задржува нозете пријатни и суви . перничената влошка со гел мемориска пена за дополнителна удобност.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Винил Налепници Налепници На Следете Ја Стрелката Цитат-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник Ѕид
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Винил Налепници Налепници На Следете Ја Стрелката Цитат-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник Ѕид

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака п�

DEN 1.67