• Неодамнешно
Екена Милворк 1 2 В 1 2 Д 11 Х Бедфорд Заграда, Гумени Дрво

Екена Милворк 1 2 В 1 2 Д 11 Х Бедфорд Заграда, Гумени Дрво

Buyers rating:
DEN 1055.84

Количина на стоки

Прекрасните дрвени загради и корбели се совршен избор за давање детали или поддршка на работни површини, камиони, центри за забава, аспиратори, полици и многу повеќе.  Достапен во повеќе од 70 стилови и 250 големини, постои дизајн совршен за вас. Понудени во низа стилови од едноставни, минималистички форми до елаборирани резби во цветни, органски и акантус мотиви.  Нашите корбели и загради се нудат во седум видови дрво, вклучувајќи ела, цреша, јавор, црвен даб, орев, махагони или гумено дрво од боја.  Сакате уште повеќе опции?  Проверете ја линијата На Екена од пвц, метална или рустикална дрвена линија на загради и корбели. Прецизно врежано и достапно во елда, цреша, јавор, црвен даб, орев, махагони или дрво од боја. Дрвени корбели и загради пристигнуваат изшкуркани и подготвени за бојадисување или обојување. Идеален за работни површини, барови, полици, кујнски острови, аспиратори, камини, мебел и многу повеќе. Врежани дрвени корбели и загради може да се користат за украсни или носечки апликации и можат да поддржат до 250 фунти со соодветна инсталација. Повеќето загради и корбели имаат ист стил во повеќе големини, кои се движат од 3" до 35" во висина!. Брза и лесна самостојна инсталација со лепак за дрво и клинци или завртки.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

16CT ln Rosegold Stripe
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

16CT ln Rosegold Stripe

16КТ ручек со салфетка розово розово лента 16 фолија од розово злато лента за хартија за време на салфетки

DEN 0.33
Сет за отпечатоци од океанот
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Сет за отпечатоци од океанот

Овој мек и удобен производ ќе го подобри секој декор Сет за отпечатоци од океанот T300 : Сет за печати паму�

DEN 1.00
Kaisercraft Decorative Stem Die-Rose
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Kaisercraft Decorative Stem Die-Rose

Совршен додаток на вашите занаетчиски проекти и многу повеќе! Компатибилен со повеќето машини за ембос

DEN 2.67