• Неодамнешно
Удри шорцеви за велосипеди на Rewind Junior со чиста

Удри шорцеви за велосипеди на Rewind Junior со чиста

Buyers rating:
DEN 1.33

Количина на стоки

Канајте го вашиот внатрешен Кели Каповски во овие шорцеви за велосипеди од хит. 90 -тите се вратија и тие се тука за да убијат! Материјал : 82% полиестер/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 пар шорцеви за велосипеди и 1 чиста коса. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи покриеност со големина M. : Целосно покритие. Затворање : повлекување; Висока половината. Карактеристики : 7 "Inseam; вклучува гребени. Јуниори шорцеви за велосипеди со пиштол од хит премотување. Забелешка : Секое парче за капење се продава одделно.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

С. Поло Асн. Ткаена кошула за мажи
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

С. Поло Асн. Ткаена кошула за мажи

Задебелена карирана со бои инспирирани од летото, разноврсниот американски поло Асн Машка ткаена кошул

DEN 2.67
Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија

Сликите на пангеа претставуваат зачудувачко Златно Украсено Дрво 24х18 Врамено со Уметничко Дело Со Двој

DEN 1.00
Студио Отворено јадење сет метален мебел за внатрешен двор со столици за вртење на вртливата и метална плоштад трпезариска маса
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Студио Отворено јадење сет метален мебел за внатрешен двор со столици за вртење на вртливата и метална плоштад трпезариска маса

MF Studio е дизајнерски бренд и производител што укажува на обезбедување на високо квалитетен мебел за град

DEN 5860.64