• Неодамнешно
Fuit of the Labe Big Classic Classic Super Super Soft Thermal Union Cuit

Fuit of the Labe Big Classic Classic Super Super Soft Thermal Union Cuit

Buyers rating:
DEN 527.84

Количина на стоки

Идеално за ладни услови, овошје на класичниот термички унија на разбојот на мажите е утеха во договор со едно парче. Изработено од најмекиот мешавина од ткаенини од поли-памук, овој костум на синдикатот е дише, отпорен на солза и издржлив. Со рамни споеви за заклучување за да се спречи Chafing и рамни прилепувања за копчињата, името на играта е идеализирана удобност за слободно време во домот. Ребрежните манжетни на глуждовите и зглобовите го задржуваат фригидниот воздух од искористување на облеката во облеката, за долготрајна топлина. Тој нуди удобна, лесна карактеристика за пристап во предниот и задниот дел, а ткаенината се прилепува на вашата кожа како путер до леб. Костумот, исто така, се протега за подобро вклопување, што значи дека иако можете да останете целосно заспани ако сакате, сепак можете да бидете продуктивни да се справите со списокот што треба да ги направи дома, или едноставно да резервирате сериозно време на ТВ или компјутер. Совршено спарен со топла чаша oeо, овошје на класичниот термички унија на овошје на мажите е прифатлива луксуз во најубаво. Интернет ексклузивно. 60% памук / 40% полиестер. Се протега за подобро вклопување. Отворање на копчето назад. Технологија за задржување на топлина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Kaisercraft Decorative Stem Die-Rose
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Kaisercraft Decorative Stem Die-Rose

Совршен додаток на вашите занаетчиски проекти и многу повеќе! Компатибилен со повеќето машини за ембос

DEN 2.67
С. Поло Асн. Ткаена кошула за мажи
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

С. Поло Асн. Ткаена кошула за мажи

Задебелена карирана со бои инспирирани од летото, разноврсниот американски поло Асн Машка ткаена кошул

DEN 2.67