• Неодамнешно
Фрисис влажна храна со мачки, парчиња со лосос во сос, 5. мл. Може

Фрисис влажна храна со мачки, парчиња со лосос во сос, 5. мл. Може

Buyers rating:
DEN 3.33

Количина на стоки

Вашата расипана палета ќе се нурне во размахване прво кога ќе ја наполниш нејзината чинија со оваа парчиња пурини со лосос во сос со влажна мачка храна. Овој вкусен рецепт ги става сетилата на вашата мачка во пречекорување од моментот кога ќе се појави конзервата, а вкусот на лосос инспириран од океанот го погодува воздухот. Тенките парчиња од вистински лосос имаат пријатна текстура во која таа навистина може да ги потопи забите, а секој залак на негување храна е опкружен со кремаст сос за дополнителен малку вкусен што ќе ја задржи да ужива во секоја служба до последната капка. Може да се чувствувате добро кога giving ја давате оваа храна за мачки со лосос затоа што е збогатена со есенцијални витамини и минерали што и се потребни, обезбедувајќи 100 проценти целосна и балансирана исхрана со секој оброк. Покажете му на вашата мачка колку се грижите и за нејзината велнес и за нејзината среќа со тоа што ја храни оваа хранлива храна за влажни мачки. Не трошете време и пари на храна што таа нема да ја јаде. Со влажната храна со влажни мачки на Пурина Фрикис, таа нема да остави ништо зад себе. Направено со вистински лосос за да ги искуша нејзините пупки за вкус. Тенката рендан текстура е лесна за јадење. Идеално за хранење мачки и мачиња за возрасни. Готвена во солени сос за дополнително уживање во оброкот. Обезбедува 100 проценти целосна и избалансирана исхрана за вашата мачка. Примамлива арома да ги примами нејзините сетила. Проверено за квалитет и безбедност. Направено со премиум состојки. Направени во нашите објекти. Спакувани во одржливи, рециклирачки лименки со лесни отворени врвови.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Памук Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Целосна Дол

DEN 186.88
Студио Отворено јадење сет метален мебел за внатрешен двор со столици за вртење на вртливата и метална плоштад трпезариска маса
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Студио Отворено јадење сет метален мебел за внатрешен двор со столици за вртење на вртливата и метална плоштад трпезариска маса

MF Studio е дизајнерски бренд и производител што укажува на обезбедување на високо квалитетен мебел за град

DEN 5860.64
Чувајте се смирени и пијте на кафе кригла храна и пијалоци графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Чувајте се смирени и пијте на кафе кригла храна и пијалоци графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1055.84
Menот Палто Мажи Долги, Машки Coот Палто Палта Со Двојни Гради Ремен Лесна Лабава Јакна Преголема Ветробранска Ревер Долга Јакна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Menот Палто Мажи Долги, Машки Coот Палто Палта Со Двојни Гради Ремен Лесна Лабава Јакна Преголема Ветробранска Ревер Долга Јакна

Женски Каузален Лабав Дуксер Со Вратот На Екипажот Плус Големина 2023ops Мода Врвови Со Пуловер Со Долги Ра

DEN 822.24
еден костим за капење за жени Жени Плус Големина Печатење Танкини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Обложени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

еден костим за капење за жени Жени Плус Големина Печатење Танкини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Обложени

Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 Биста : 8691см / 3436 "Половината : 6671с

DEN 479.84
Atlander Roverclaw M T I LT33X12.50R 114Q E TIRE
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Atlander Roverclaw M T I LT33X12.50R 114Q E TIRE

Гума за терен од кал, Roverclaw M / T I од Atlander е дизајниран за употреба на џипови, лесни камиони и SUV кои честопа�

DEN 3.33