• Неодамнешно
Платен плетенски лим со микрофибер

Платен плетенски лим со микрофибер

Buyers rating:
DEN 0.67

Количина на стоки

Луксузна колекција на домови 100 проценти памучен допир. Запуштете се во овие меки двојни четкани микрофибер листови поставени. Дополнителни додадени рифли и плети на рамниот лист и шамните перници ги прават овие чаршафи исто толку луксузни колку што се издржливи. Платен плетенски лим за микрофибер : Луксузна колекција на домови 100 проценти памучен допир. Запуштете се во овие меки двојни четкани микрофибер листови поставени. Дополнителни додадени рифли и плети на рамниот лист и шамните перници ги прават овие чаршафи исто толку луксузни колку што се издржливи. Комплетот вклучува : 1 рамен лист крал 108 "x 102" +4, 1 вграден лист крал 78 "x 80" +12 ", 2 случаи на перници Кинг 20" x 40 ". Плетиран лим за микрофибер Таупе Кинг.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Чувајте се смирени и пијте на кафе кригла храна и пијалоци графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Чувајте се смирени и пијте на кафе кригла храна и пијалоци графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1055.84
Студио Отворено јадење сет метален мебел за внатрешен двор со столици за вртење на вртливата и метална плоштад трпезариска маса
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Студио Отворено јадење сет метален мебел за внатрешен двор со столици за вртење на вртливата и метална плоштад трпезариска маса

MF Studio е дизајнерски бренд и производител што укажува на обезбедување на високо квалитетен мебел за град

DEN 5860.64