• Неодамнешно
Dreameate Xpression Portland Trailblazers Секундарно лого за игри со лого во црно

Dreameate Xpression Portland Trailblazers Секундарно лого за игри со лого во црно

Buyers rating:
DEN 2.33

Количина на стоки

Чаир за игри Xpression го лулка вашето тело со нашето прилагодливо, контурирање, издржливо и целосно повратно седиште. Комбинирајќи ги најбараните карактеристики на столчето за игри, столот за игри Xpression е совршен за стримичари кои бараат удобност и везено лого за дополнителен личен допир, како и оние гејмери ​​кои бараат посуптилен изглед со целиот ден ергономија. Xpression испорачува највисоко ниво на квалитет и удобност заедно со бесконечна прилагодливост, направете го вашиот стол! Карактеристики : Материјали : PVC Plastic Finish : Везење на лого за квалитет на Black High со просечно броење на бод од 50,000. на вашиот стол за неколку секунди за секоја игра или турнир Обезбедете го изгледот на вашиот стол по ваша точна желба, без разлика дали тоа е додавање на боја, отстранување на подлогата, итн. Ние инженериравме совршено столче за вас! Додадете име, број или гејмераг во вашиот панел за лого на XZIPIT . Персонализацијата е достапна над или под логото по ваш избор, како и без логомеморична перница за пена, вклучен Armsall Xpression Gaming столици доаѓаат со шест комплети инсерти во боја што ви овозможуваат да ја прилагодите основата на вашиот стол како и да е, како што сакате. Спецификации : Димензии на производот : 53 "H x 28.5 " W x 28 "Тежина на dproduct : 52 lbsweight Капацитет : 350 lbsseat Димензии : 19 " H x 22 "W x 19 " D Бесплатно испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од фанатици. Материјал : 100% синтетички материјали. Целосното потпирачи за рака што може да се прилагодат на висината се исполнети со амортизирање на гел. Зашивање на контраст во боја. Овозможува целосно рамна позиција за повлекување. Висококвалитетно везење лого со просечно броење на бод од 50.000. Прилагодување на висината на приближно 3 ''.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

16CT ln Rosegold Stripe
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

16CT ln Rosegold Stripe

16КТ ручек со салфетка розово розово лента 16 фолија од розово злато лента за хартија за време на салфетки

DEN 0.33
Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли

Многу кул за носење Ако сте сигурни во големината, испратете порака до Одлично За Забава, Секојдневен, С�

DEN 2.67
Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Памук Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Целосна...

DEN 186.88
Зеуар Плус Големина Блузи За Жени Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Врв Лежерна Кошула Мода Цврста
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Зеуар Плус Големина Блузи За Жени Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Врв Лежерна Кошула Мода Цврста

големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см / 41.73" Ракав : 44см / 17.32 "Должина : 68см

DEN 335.68